Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

přehled nemovitostí

Stát se zbavuje majetku. Pořiďte si byt ve městě nebo chatu v lesích

Karlovarský kraj

V Karlovarském kraji se koná dražba rodinného domu v Habartově. Vyvolávací cena je 567 000 korun, nabídka končí 30. 5. v 10:00. Kromě samotné budovy je k dispozici i velká zahrada.

 

Dále je k prodeji výběrovým řízením budova bývalé plavírny keramických hmot. Stavba s pozemky se nachází po levé straně silnice H. Slavkov - Loket. Vlastní tovární objekt je samostatně stojící budova se dvěma nadzemními podlažími, kde byla plavírna, drtírna, lisovna a ležárna kaolínu. Střecha budovy není původní, byla obnovena v roce 1999. Objekt je ve velmi špatném stavu, součástí jsou ale také pozemky.

 

 

Plzeňský kraj

Úřad nabízí například rodinný dům s pozemkem v Zadním Chodově. Jedná se o bývalou zemědělskou usedlost, která je tvořena rodinným domem, na který navazuje dřevěná stavba seníku, dřevěný přístřešek a dále je na zahradě bývalý zděný kurník. Rodinný dům je se dvěma nadzemními podlažími se sedlovou střechou a volným půdním prostorem. Obsahuje jeden byt 6+1. Výběrové řízení s aukcí končí 18. 7. v 9:30, cena byla stanovena na 856 000.

 

 

V rámci opakované dražby nabízí úřad stavbu občanské vybavenosti v Domažlicích. Jedná se o kulturní památku. Minimální cena byla stanovena na 5 750 000 korun, nabídka končí 30. 5 ve 12:00.

 

Ústecký kraj

Úřad v Ústeckém kraji nabízí například pozemky s domem, garážemi a kolnou v Děčíně ve Fügnerově ulici. Dům má jedno podzemní a tři nadzemní podlaží. V 1. PP je situována kotelna. V 1. NP jsou situovány skladové prostory. Ve 2. NP jsou situovány kancelářské prostory a jeden byt 2+1. Ve 3. NP jsou skladové prostory. Nezastavěná část pozemku je dvůr. Na dalších pozemcích se nachází dvě garáže a kolna. Cena byla stanovena na 3 875 000 korun.

 

 

K dispozici je také například dům s pozemkem ve Filipově u Jiříkova. Jedná se o samostatný rodinný dům o jednom nadzemním podlaží. Dispozičně je dům řešen jako 5+2. Cena domu je 215 000, nabídka končí 26. 6. v 10:00.

 

Následují Liberecký, Královéhradecký, Pardubický kraj a kraj Vysočina.

 

klma TN.cz