Jak se jim žije?

Zachránila jim Výměna vztah? Patrik řekl, co je po natáčení jinak

Výměna manželek: Homofob Martin změnil názor! - 10
Zdroj: TV Nova
Martin a Patrik vztah zachránili

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Zatímco Tereza si užívala spíše dovolenou, její manžel prožíval peklo. Martin, který o sobě tvrdí, že je homofob, musel snést náhradního manžela Patrika. Jak Patrik na natáčení vzpomíná?

Ve středeční premiérové Výměně manželek jsme viděli rodinu ze Stružice u České Lípy, kterou tvoří Tereza (30), Martin (39), Nela (11) a Emma (20 měsíců). Na druhé straně jsme se seznámili s Patrikem (22), Kamilem (35) a jeho maminkou Danou, kteří žijí ve Velké Británii, konkrétně ve městě Birkenhead.

 

Přestože se homosexuál Patrik dostal do rodiny homofoba, vzpomíná na natáčení v dobrém. "Měl jsem trošku obavy, nevěděl jsem, co očekávat od náhradního manžela, a taky jsem si myslel, že tam bude farma, tak jsem měl strach, jestli to zvládnu," přiznal Patrik.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SI PŘEČTĚTE TADY

 

Začátky podle něj byly těžké, po několika dnech už ale s náhradním manželem Martinem komunikovali bez problémů. "První tři dny jsme se seznamovali, to tak jednoduché nebylo. Potom jsme se ale začali bavit, poznali jsme se a bylo to lepší, cítil jsem se fajn, předtím mi bylo divně," uvedl Patrik.

 

GALERIE: Výměna manželek: „Jsem homofob“

1
/
20
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: „Jsem homofob“ - 1

 

Nejvíce si prý rozuměl s 11letou Nelou, která se vším pomáhala a radila mu, kde co najde. Naopak s mladší Emmou měl nejdříve potíže. "Bylo to těžké, než si zvykla, protože jsem byl nový člověk v rodině. Po čtyřech dnech už jsme si ale hráli, přebaloval jsem, krmil," vypočítal Patrik.

 

Připomeňte si, jak se Martin s Patrikem poprvé setkali:

 

Pár, který žije v Anglii, se do Výměny manželek přihlásil především proto, aby otestoval svůj vztah. Patrik chtěl také vědět, jestli mu bude partner Kamil vůbec chybět. Dopadlo to na výbornou - Patrik si uvědomil, že bez Kamila nemůže žít.

 

 

 

"Je prostě moje srdce i duše. Náš vztah se zlepšil o 100 procent, jelikož požadavky, které jsem dával, než jsem odjížděl, se stále plní. I já jsem se změnil k lepšímu. Oba jsme si přišli na to, co máme dělat a jak se k sobě chovat. Díky Výměně jsme si toho hodně uvědomili," doplnil Patrik.

 

S rodinou z Českolipska jsou stále v kontaktu, každý den komunikují po sociální síti, často si volají. Dokonce by se měli v nadcházejících týdnech setkat. "Teď musíme do České republiky něco vyřídit, takže plánujeme, že bychom se viděli. Snad se domluvíme, že bychom se setkali celé rodiny," doufá Patrik.

 

Co dalšího s partnerem plánují? A jak na Výměnu manželek vzpomíná Kamil? Dozvíte se na Nova.cz! Pokud jste neviděli poslední díl, najdete ho na NovaPlus. Všechny epizody budou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Šťastně až do smrti aneb Jak si nezkazit vztah?
Co udělat, aby to v manželství zase klapalo?

epa TN.cz