Srbský tenista Novak Djokovič znovu dokázal, že má náramný smysl pro humor.
Jako pořádný vtipálek se ale tentokrát ukázal i chlapec, který během Djokovičova tréninku zakřičel z ochozů směrem k srbskému tenistovi "Vezmeš si mě?"
A nebyl by to Djokovič, kdyby na chlapcův vtípek nezareagoval. Za aplausu stovek lidí, kteří sledovali jeho trénink, pozval hocha na hřiště a předal mu raketu. Za Djokovičova dozoru si klučina několikrát vyzkoušel zaservírovat na tréninkového partnera světové dvojky.