Štěstí chodí dokola, někdy sedne na ... gólmana. Tak by se dala parodovat známá říkanka. Brankář týmu Alcudia ze čtvrté nejvyšší španělské ligy Tolo Barceló v poslední minutě přeběhl celé hřiště, aby nechyběl u rohového kopu. A co se nestalo? Míč uklidil do sítě. A jak? Precizními nůžkami.
Když se v posledních momentech zápasu prohrává 0:1 a kope se roh, musí do vápna i gólman, to dá rozum! Ale když ten gólman nakonec i vyrovná, a to naprosto fantastickými nůžkami přes hlavu, je prostě hrdina největšího kalibru.
Přesně to dokázal brankář španělské Alcudie Tolo Barceló! V zápase proti Mallorce si přes celé hřiště naběhl na roh, a když se k němu dostal míč, vůbec neváhal.
Jeho parádní nůžky by ozdobily kteroukoli gólovou hitparádu. Gratulace pak přijímal nejen na hřišti od šťastných spoluhráčů, ale ještě pár dní na svém twitterovém účtu. A plným právem!