Leicester City

Znásilníme tě! Dcerce fotbalové hvězdy nechutně vyhrožovali

Znásilníme tě! Dcerce fotbalové hvězdy nechutně vyhrožovali
Zdroj: Profimedia / Twitter

V anglické Premier League střílí jeden gól za druhým a s Leicesterem míří za senzačním titulem. Na hlavu útočníka Jamie Vardyho se snáší samá chvála, v těchto dnes ale na vlastní kůži poznává i odvrácenou tvář slávy. Na sociálních sítích nechutně vyhrožovali jeho teprve roční dcerce.

Všechno rozpoutala fotografie malé Sofie, kterou na Twitteru zveřejnila Vardyho snoubenka. A pak to začalo. Sám anglický reprezentant nazval vzkazy jako šokující a odporné. A není se čemu divit. Jeden z uživatelů dokonce uvedl, že by si přál Vardyho dcerku znásilnit...


Příspěvky o sexuálních hrozbách začala vyšetřovat už i britská policie. "Dostali jsme informaci o urážejících zprávách na Twitteru. Vyšetřování probíhá," vzkázali zástupci policie.

Zdroj: Twitter


Našli se ale ovšem i takoví uživatelé, kteří chování některých lidí jednoznačně odsoudili. Přidal se k nim třeba i bývalý útočník Leicesteru a Blackpoolu Gary Taylor-Fletcher. S několika slovy přispěchalo i vedení lídra Premier League.
 

Související obsah


"Jamiemu a jeho rodině jsme nabídli plnou podporu při řešení těchto šokujících urážek," píše se ve stanovisku klubu. Leicester i díky Vardyho 19 gólům trůní překvapivě na první místě tabulky anglické ligy a šest kol před koncem sezony kráčí za historickým úspěchem.
 

pha, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události