APLIKACE TN.CZ
Tenis

Serenu smetla a poklonila se! Ósakaová řekla, kdo byl její vzor

Serenu smetla a poklonila se! Ósakaová řekla, kdo byl její vzor
Zdroj: Profimedia

Japonská tenistka Naomi Ósakaová šokuje tenisový svět. Minulý týden jasně vyhrála turnaj v Indian Wells a teď oslnila i výhrou nad bývalou světovou jedničkou Serenou Williamsovou.

Ósakaová překonala nervozitu a držitelku 23 grandslamových titulů, vracející se po porodu, zastínila vítězstvím 6:3, 6:2.


Související obsah

"Měla jsem respekt a byla nervózní. Vždyť právě ona byla v dětství mým idolem a kvůli Sereně jsem začala hrát tenis," řekla dvacetiletá rodačka z Ósaky.

Proti legendě ve středu nastupovala s cílem nedostat dva kanáry, vše ale dopadlo úplně jinak. "Chtěla jsem jen, aby po zápase věděla, kdo jsem," dodala Japonka žijící na Floridě.

Související obsah

O 16 let starší Williamsová nehrála kvůli těhotenství a porodu skoro rok a čtvrt a turnaje začíná zcela nezvykle z pozice nenasazené hráčky. S těžkým losem v Miami, kde je rekordmankou s osmi tituly, se nevypořádala. Navíc zápas završila zkaženým lehkým úderem, když vysoký míč u sítě napálila daleko do autu. Nevěřícně pak kroutila hlavou.

mm, TN.cz

Sledujte Nova Sport na Oneplay.cz

Související témata

Důležité Události