Fotbal

Tévez se brání! Prý ho neskolili vězni, ale trenažér!

Tévez se brání! Prý ho neskolili vězni, ale trenažér!
Zdroj: profimedia.cz

Fotbalový bohém Carlos Tévez zásadně odmítá, že by se zranil při návštěvě bratra ve vězení, jak ve čtvrtek informovala argentinská média. Podle něj ho nepřemohli pánové v pruhovaném mundúru, nýbrž trenažer v posilovně!

Tévez si měl ošklivě pochroumat lýtko při návštěvě vězení, kde hrát fotbal spolu s bráchou i ostatními vězni. Přátelský zápas se nejspíš trochu zvrhnul, sám Tévez to však odmítá.

"Zranil jsem se v posilovně na trenažéru. Četl jsem spekulace o vězení nebo golfu, ale to jsou blbosti," tvrdí zaníceně Tévez.

Argentinský plátek Clarín ovšem uvádí, že slavný útočník doplatil na fotbálek s vězni v Córdobě, kde si jeho bratr Juan Alberto Martínez odpykává šestnáctiletý trest za ozbrojené přepadení z roku 2010. Bývalý reprezentant prý utrpěl zranění při drsném faulu...
 

Související obsah


"Nejsem takový idiot, abych se šel ukazovat do basy. Je to kravina," zopakoval Tévez, jenž byl ještě nedávno nejlépe placeným hráčem světa. Stalo se tak v Číně, kde se ale jihoamerický veterán vůbec neprosadil a pak ještě označil svou misi u týmu Šanghaj Šen-chu za luxusní dovolenou...

 

fre, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události