Biatlon

Koukalová nepřestává šokovat. Na večírku prý ukazovala prsa!

Koukalová nepřestává šokovat. Na večírku prý ukazovala prsa!
Zdroj: Profimedia

Biatlonistka Gabriela Koukalová nepřestává fanoušky šokovat některými pasážemi ze své nové knihy. V ní barvitě popisuje nejen svůj boj s anorexií, vztahy v české biatlonové reprezentaci, ale i svůj intimní život.

Napjaté vztahy s reprezentační kolegyní Veronikou Vítkovou, trenérem Jindřichem Šikolou, ale také o tom, jak třeba osmkrát denně zvracela jídlo. To vše, ale i spoustu dalších osobních věcí na sebe ve své nové knize prozradila naše nejúspěšnější biatlonistka.

Související obsah

Došlo ale i na intimnosti a hodně ožehavá témata. V jedné pasáži dokonce barvitě popisuje historku s vibrátorem, který jí nenápadně podstrčili kolegové z reprezentace do zavazadla a pak se na letišti náramně bavili.

Související obsah

Gábina ale třeba také prozradila, jak chtěla překvapit svého tehdy budoucího manžela Petra Koukala při rozlučce se svobodou. Společně s kamarádkami se převlékly za striptérky, daly si pár panáků na kuráž a vyrazily do klubu, kde Petr a jeho kamarádi slavili.

Související obsah

Protože na sobě měly škrabošky, nikdo je nepoznal a tak se v jednom pražském podniku začala vítězka Světového poháru svlékat jako striptérka. Jenže někdo z Petrových kamarádů uprostřed jejich vystoupení zakřičel "ty vole, to je snad Gábina!," a tehdy ještě Soukalová se bála, že překvapení praskne.

A tak prý musela narychlo udělat něco, co by skutečná Gábina nikdy neudělala a ukázala nahá prsa!

"A tak jsem shodila vršek. Přes škrabošku jsem viděla Petra, jak  je z toho v šoku. Když taneční číslo skončilo, někteří kluci byli zklamaní, že jsme ho nedotáhly do konce," popisuje striptýzovou scénu ve své knize.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pikantní odhalení biatlonistky Koukalové: Co měla s Jaromírem Jágrem?!

Biatlonistka Koukalová přitvrdila: Do detailu popsala svůj první sex! V patnácti to nebylo

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události