Poker

Mistrovství ČR skončilo: Vítězem se stal Raul Gusyev z Ukrajiny!

Mistrovství ČR skončilo: Vítězem se stal Raul Gusyev z Ukrajiny!
Zdroj: facebook

Hlavní event turnaje Mistrovství ČR v pokeru poznal svého vítěze. Stal se jím Ukrajinec Raul Gusyev. Druhé místo získal Jussi Lehtonen z Finska a třetí obsadil Čech Anh „David“ Do. V Rebuy Stars Casinu Savarin v centru Prahy si v hlavním eventu hráči rozdělili celkem pět milionů korun, většinu z částky brala šestice finalistů.

„Obrovsky nás potěšil zájem o turnaj, když jsme zaregistrovali přes tři tisíce vstupů z české republiky i zahraničí. Věříme, že se z MČR v pokeru stane významná tradice – zejména díky přátelské atmosféře i skvělé lokalitě v historickém centru Prahy“ říká David Huspeka, ředitel skupiny Rebuy Stars, která turnaj v Casinu Savarin pokeru pořádá. 

Zajímavostí je, že vítěz turnaje Raul Gusyev obvykle pokerové turnaje nehraje, baví ho spíše neturnajový poker – tzv. cash game. Nicméně sám po vítězství podotknul, že přístup k turnajům zřejmě přehodnotí. 

Související obsah

Ve struktuře čtrnáctidenního pražského turnaje hrál hlavní roli Main Event o pět milionů korun, MČR Cup o dva miliony a High Roller o jeden milion, všechny systémem Texas Holdem, bez limitu sázek. O titul Mistra ČR se hrálo také v turnaji PL Omaha a Ladies Eventu (PL = pot limit, omezení výše sázek). 

Main Event proběhl v pražském Rebuy Stars Casinu Savarin od 18. dubna. Kromě titulu Mistra republiky se hrálo o pět milionů korun! Do finálového dne postoupilo celkem 24 hráčů, k televiznímu stolu jich za přítomnosti kamer usedlo devět – čtyři zástupci z České republiky, dva z Ukrajiny, jeden Rus, jeden Fin a jeden Francouz. 

Skupina Rebuy Stars je mladá, ale na poli herního průmyslu plně etablovaná síť casin, spojená s dalšími značkami v daném segmentu. Skupina Rebuy Stars má všechny provozovny na vysoké úrovni, která odpovídá firemní filozofii – dokázat, že i hazardní hry mohou být společenskou událostí a zábavou. Všechna herní místa Rebuy Stars jsou vzdušná, čistá, prestižní, se skvělým vybavením i přístupem personálu. Kromě České republiky působí skupina i na Slovensku či v Chorvatsku.

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události