NHL

Čas jít s pravdou ven: Vonnová chodí s bohatou hvězdou z NHL!

Čas jít s pravdou ven: Vonnová chodí s bohatou hvězdou z NHL!
Zdroj: Profimedia

Od dubna se o tom šuškalo mezi lidmi, něco proplulo i do médií, ale až teď se to dá považovat za hotovou věc. Lyžařka Lindsey Vonnová má novou lásku a jedná se o hvězdu NHL a jednoho z nejlépe vydělávajících hokejistů planety P.K. Subbana.

Když se olympijská vítězka a dvojnásobná mistryně světa objevila na předávání hudebních cen CMT, už asi nikoho nepřekvapilo, že ji doprovázel P.K. Subban. Obránce Nashvillu byl tak (ne)oficiálně představen veřejnosti, jako Vonnové partner. Už dříve se totiž o jejich vztahu spekulovalo.

Zdroj: Instagram

A jelikož spolu sportovní hrdličky pózovaly novinářům, nebylo co dál skrývat. Pak se objevila na instagramu jejich společná zamilovaná fotografie a svět tak zná nový šťastný pár.

Po golfistovi Tigerovi Woodsovi a trenérovi amerického fotbalu Kenanu Smithovi tak Vonnová ulovila dalšího slavného sportovce. Subban je navíc na sportovním vrcholu. V kádru Predators patří k oporám a je vůbec jedním z nejlepších obránců soutěže.

Související obsah

P.K. Subban se mimo sportovních úspěchů může chlubit i pohádkovým platem. Je šestým nejlépe vydělávajícím hokejistou v NHL. Jeho roční příjem je 11 milionů dolarů, což je v přepočtu přes 241 milionů korun.

Vonnová se navíc nemusí bát, že by v dohledné době přestal olympijský vítěz ze Soči velké peníze vydělávat. Smlouvu má v Nashvillu totiž podepsanou na 8 let (do sezony 2021/22) a garantuje mu, že si vydělá celkově 72 milionů dolarů (1,6 miliardy).

lju, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události