UFC

Khabib odtajnil, proč tehdy skočil zrovna na McGregorova trenéra!

Khabib odtajnil, proč tehdy skočil zrovna na McGregorova trenéra!
Zdroj: Twitter

Už je to pár měsíců, co celý sportovní svět šokovala hromadná bitka během galavečera UFC 229 v americkém Las Vegas. Tehdy Khabib Nurmagomedov porazil Conora McGregora a místo oslav z titulu šampiona začal řádit, jako černá ruka. Nyní konečně odtajnil, proč z klece vyskočil přímo na trenéra z McGregorova týmu Dillona Danise a ne na někoho jiného.

To, že se Khabib a McGregor nesnášejí, ví asi každý. Slovní přestřelky pak vyvrcholily v listopadu loňského roku, kdy si to pánové mezi sebou rozdali v oktagonu pěkně na férovku.

Související obsah

To, co se ale dělo po zápase už nemělo se sportem nic společného a všichni řešili, proč Dagestánec začal vyvádět. Důvod se našel zanedlouho a Khabiba mělo rozčílit, že na něj McGregorův trenér pokřikoval cosi o muslimských krysách a podobně. Jenže dlouhodobé antipatie má Khabib ke všem členům Conorova týmu.


Připomeňte si hromadnou bitku, co se odehrála během UFC 229:

Třicetiletý Rus ale až teď v rozhovoru pro Sumbission Radio řekl, že neměl moc na výběr, když se usmyslel, že udělá brajgl.


Rozhovor s Khabibem Nurmagomedovem VIDEO:

"Ne, já jsem ho tehdy moc neslyšel. Skočil jsem na něj proto, že zbytek McGregorova týmu jsou už starší chlapi. Dilon je zhruba v mém věku. Kdybych skočil na Johna Kavanagha (kromě McGregora trénuje i Gunnara Nelsona), tak by se se mnou nemohl začít prát. Vždyť tyhle lidi jsou zhruba ve věku mého otce. Ale nesnáším je všechny," dodal držitel pásu pro šampiona lehké váhy v UFC.
 
Do hromadné bitky se pak zapojil i McGregor a tak Nevadská atletická komise potrestala oba aktéry titulového souboje i členy jejich týmů. V úterý 29. února proběhne před komisí další slyšení, kde by měli Khabib s McGregorem vypovídat. Kromě nich se ho zúčastní také další zápasník z UFC Jon Jones, který musí vysvětlit své abnormální hodnoty zakázaných látek v krvi (anabolický steroid Turinabol). Ty mu komisaři naměřili po vítězném zápase s Alexandrem Gustafssonem, který se konal 29. prosince loňského roku.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události