UFC

McGregor uspořádal luxusní party! Podívejte se, jak vypadala

McGregor uspořádal luxusní party! Podívejte se, jak vypadala
Zdroj: Profimedia

V oktagonu ho fanoušci sice ještě nějakou dobu neuvidí, ale o pozornost rozhodně nouzi nemá. Conor McGregor uspořádal oslavu u příležitosti 60. narozenin své mámy a nutno podotknout, že to pojal opravdu stylově. Podívejte se, jak to vypadá, když se sejde irská rodina v sídle italského krále módy!

Že se třicetiletý Ir rád obléká do výstředních kousků, to moc dobře ví každý jeho věrný fanoušek. Že mu není cizí utrácet nesmysly za luxus, to také není žádným tajemstvím.

Související obsah

Když spojíte tyhle dvě vlastnosti a do toho má vaše máma kulaté narozeniny, tak není co řešit a uspořádáte oslavu, na kterou se jen tak nezapomene. A přesně to také McGregor udělal a celou rodinu pozval do sídla italského návrháře Gianni Versaceho v Miami na Floridě.

Související obsah

Všechny také stylově oblékl do extravagantních kousků slavné značky a na instagramu se pak neváhal pochlubit, jak vypadá možná vůbec ta nejstylovější oslava narozenin.

"Šedesátiny mé mámy v sídle Versaceho. Ona je dlouholetou fanynkou italského hedvábí. Vlastně, my všichni milujeme tuhle italskou značku," pochlubil se komentářem.

 

Zdroj: Profimedia

"Děkuji ti, že jsi mi dala život, mami! Miluji tě celou svojí duší," přidal ještě srdceryvný vzkaz jako správný synáček.

mm, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události