UFC

To byla řežba! Podívejte se na to nejlepší z UFC v Nashvillu

To byla řežba! Podívejte se na to nejlepší z UFC v Nashvillu
Zdroj: Profimedia

Nashville je známý jako hudební město. V noci ho ale rozeznily tóny úderů, chvatů a pádů v kleci. UFC Fight Night nabídl další parádní show. A to i mimo hlavní zápas mezi Thompsonem a Pettisem.

Už první zápasy nabídly pořádnou řežbu. Souboj mezi Verou a Saenzem začal lehkým oťukáváním. Netrvalo to ale ani dvě minuty a už tu byl konec. Saenz šel po jednom z úderů dolů a chtěl chytit nohy svého soupeře.


Vera toho ale dokonale využil, svého soka položil na zem, kde už ho bez problémů umlátil. Rozhodčí zápas ukončil a Saenz jen nechápavě kroutil hlavou, jak mohl tento zápas tak rychle prohrát.


To souboj mezi Mitchellem a Moffettem měl parádní tempo. Oba do sebe šli už od první minuty a často se bojovalo u pletiva a na zemi. Ani jeden z bojovníků se ale nechtěl vzdát a tak diváci viděli tříkolovou bitvu.


Oba od sebe rozdělil až závěrečný gong a o vítězi museli rozhodnout rozhodčí. Ti se nakonec přiklonili i přes nevoli mnoha fanoušků na stranu Bryce Mitchella.I ženy zvedly diváky ze sedadel. Souboj mezi Maycee Barber a JJ Aldrich měl pořádné grády. Dvacetiletá Američanka Maycee Barber je vyhlášená ranařka. Do zápasu šla se třemi vítězstvími a ani jednou porážkou.


V prvním kole ale byla aktivnější její soupeřka, která jí dokonce jednou poslala k zemi. Druhé kolo už ale bylo v režii mladé Američanky. A v jeho půlce i zápas ukončila. Na svou sokyni se vrhla, natlačila ji na pletivo a údery pěstmi a kolenem donutila rozhodčího zápas ukončit.


Hlavní zápas mezi Thompsonem a Pettisem byl už potom jenom třešničkou na dortu. Dlouho to vypadalo na taktickou bitvu, pět vteřin před koncem druhého kola ale přišlo něco, co nikdo nečekal.

Související obsah


 

Pettis se odrazil od země a úderem zvaným Superman poslal Thompsona k zemi. Ten se dlouho nezvedal a nakonec ho musela z haly odvážet sanitka. "Mám za sebou 80 zápasů a nikdy jsem nedostal KO, teď jo a rovnou od menšího bojovníka," popsal Thompson své pocity z nemocnice.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události