Box

Drahý polibek: Boxer se vrhl na reportérku, bude za to pykat!

Drahý polibek: Boxer se vrhl na reportérku, bude za to pykat!
Kubrat Pulev | Zdroj: Profimedia/kolaž TN.cz

Sladká tečka tentokrát nenašla pochopení. Bulharský boxer Kubrat Pulev za ni velmi pravděpodobně bude pykat. Dokonce takovým způsobem, že své chování vysvětlí sportovní komisi státu Kalifornie (CSAC). Ve vzduchu visí dokonce i žaloba.

A co se vlastně stalo? Poté, co sedmatřicetiletý Bulhar vyhrál k.o. nad Rumunem Bogdanem Dinuem v kalifornském městečku Costa Mesa, dával pozápasový rozhovor reportérce Vegas Sports Daily Jennifer Ravalové. Interview ale zakončil dost nečekaným řešením. Na závěr totiž zástupkyni médií políbil a poplácal po zadku.

Za na první pohled nevinný žertík, se ale jeden z nejoblíbenějších bulharských sportovců, bude muset omluvit. „Jeho chování bereme velmi vážně. Než bude moci znovu boxovat v Kalifornii, bude muset předstoupit před komisi a prokázat, že se bude chovat s respektem," uvedla mluvčí CSAC Veronica Harmsová.

Komise zasedne až v květnu a jeho slyšení se zúčastní i Ravalová, která zvažuje, že Puleva zažaluje, pokud se jí neomluví.

Svérázný boxer ale nevidí důvod, proč by se omlouvat měl. „Ta reportérka, Jenny, je ve skutečnosti moje kamarádka, a po tom rozhovoru jsem byl v tak povznesené náladě, že jsem jí dal pusu. Později toho večera byla spolu s dalšími mými přáteli na pozápasové oslavě,“ konstatoval boxer, jenž si v profiringu drží výbornou bilanci sedmadvaceti výher z osmadvaceti zápasů.
 

vat, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události