UFC

Conor zase perlil na Twitteru, Dustin kontroval ve velkém stylu

Conor zase perlil na Twitteru, Dustin kontroval ve velkém stylu
Zdroj: Profimedia

Přes rok nestál v kleci, přesto je o něm často slyšet. Conor McGregor na Twitteru zase perlil a dostal direkt od někoho, od koho to asi nečekal. Parádně mu odpověděl Dustin Poirier, kterého za jeho reakci vyzdvihují fanoušci do nebes.

Poslední zápas Conora McGregora vyvolal obrovskou odezvu. Uškrtil ho Chabib Nurmagomedov, který hned po boji vyskočil z klece a v hledišti vyvolal hromadnou bitvu. Zatímco Dagestánec má svůj comeback za sebou, kontroverzní Ir stále své fanoušky napíná.


Ihned po ukončení Poiriera Chabibem reagoval Conor provokujícím tweetem „Domluvte odvetu v Moskvě.“ Vše tak nasvědčuje tomu, že se chce vrátit do světa UFC. A naznačil to i jeho poslední příspěvek na sociálních sítích.

Související obsah


„Jaký je termín zápasu o prozatímního největšího z*****syna?“ ptá se Conor na Twitteru. Jenže mu přišla odpověď, kterou asi nečekal. „Tři roky a deset dnů od tvé poslední výhry. Spočítej si to, šampione,“ kontroval Dustin Poirier s narážkou na UFC Fight Night, které se uskuteční 16. listopadu v Sao Paulu a utká se v něm Blachowicz a Jacare.


To si nenechal Conor líbit a reagoval tak, jak je pro něj více než typické. „Skvělé brácho. Teď si spočítej stav mého konta,“ uzavřel diskuzi kontroverzní Ir, který si nejde pro slovní přestřelku daleko.
 

Jenže Dustin není jediný, kdo se do Conora opřel. Pořádně to schytal i od fanoušků MMA. „Jaký je termín tvého dalšího zápasu? Aha, počkat…“ utahuje si z Conora jeden z nich.

Související obsahFanoušci tak netrpělivě očekávají, jestli vše zůstane u slovních přestřelek, nebo se McGregor půjde vyřádit do oktagonu.

hp, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události