Liga mistrů

Pivo, fotbal, památky i koloběžky. Hvězdy NHL v Praze nelenily!

Pivo, fotbal, památky i koloběžky. Hvězdy NHL v Praze nelenily!
Zdroj: Instagram

Týmy Philadelphie Flyers i Chicaga Blackhawks využily středeční večer k tomu, aby si před zápasovou bitvou v rámci NHL Global Series odpočinuly a užili nějakou legraci. Přišel dokonce čas i na koloběžky a fotbal.

Nejlepším nápadem bylo zcela jistě vyrazit na nejprestižnější fotbalovou soutěž – Ligu mistrů. Fanoušci v hledišti slávistického stadionu tak mohli na vlastní oči vidět nejenom hvězdy fotbalové Borussie Dortmund, ale také hvězdy hokejové NHL, které na zápas vyrazily v hojném počtu a podle fotek si utkání náramně užívali. Jakub Voráček neměl dokonce problém si při sledování dramatického utkání dát pivo.

Slavia Praha po celý zápas Dortmundu statečně vzdorovala, nakonec však po dvou gólech z rychlých brejků prohrála 0:2. I tak si hokejisté mohli užít skvělou atmosférou, která po celé utkání probíhala.


Oba týmy jsou v Praze od úterý. Ve středu byl na programu volný den a tak měli hokejisté dost času si kromě fotbalového zápasu také projít Prahu. Někteří hráči si dokonce i půjčili koloběžky, aby stihli všechny památky poctivě objet.

Tím jim však odpočinek pomalu končí, v pátek se totiž oba týmy proti sobě postaví v ostrém utkání od 20 hodin.


Zápas Chicago Blackhawks – Philadelphia Flyers můžete sledovat 4. října na stanicích Nova Sport 1, NOVA a také přes videoportály VOYO a Nova Plus. Předzápasové studio začíná už v 19:00.


 

mao, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události