Bode Miller

Utrpení střídá štěstí: Bode Miller ztratil dceru, bude mít ale dvojčátka!

Utrpení střídá štěstí: Bode Miller ztratil dceru, bude mít ale dvojčátka!
Zdroj: Instagram

Je slavný, úspěšný, ale loni ho zastihla obrovská tragédie. Bode Miller přišel o 19měsíční dcerku Emmu. Utrpení, které prožívali se svou ženou Morgan bylo strašlivé. Nyní ale přišla hezká zpráva. Společně oznámili, že čekají dvojčátka!

Morgan přišla o svou milovanou holčičku ve chvíli, kdy čekala své druhé dítě. Možná i to, že se jí narodil synek Easton, mohlo utlumit bolest, která přišla po tragédii. 


„Easton nám dal ještě bližší pouto s jeho sestrou. Ve chvíli, kdy jsem uslyšela jeho pláč, moje duše ožila. Byla to naděje, že miluji. Nebyla jsem si tím jistá, ale v tu chvíli jsem věděla, že jsem máma, a moje děti si zaslouží krásný svět a vše zase bude v pořádku,“ vyprávěla bývalá beachvolejbalistka, která si slavného lyžaře vzala v roce 2012. Bode Miller byl už předtím otcem dvou dětí se dvěma různými partnerkami. Dcera Neesyn Dace se narodila v roce 2008, syn Sam Bode o pět let později.

Související obsah


Emma se utopila v létě, v bazénku Bode Miller se dodnes ze ztráty potomka nevzpamatoval a ve svých příspěvcích vrací vzpomínky a chce pochopit smysl utonutí.

Zobrazit pspvek na Instagramu

Awareness is something I wish I had before we lost Emmy. Awareness that drowning is the number one cause of death for children under the age of 5. Awareness of the preventative measures available to keep her safe. Awareness that a majority of drownings happen during non swim times. Awareness of the false sense of security I was creating for her by putting on her puddle jumper. I wish it didnt take the price of losing Emmy for me to understand the truth about drowning. Let my lessons be yours. Multiple layers of protection around water should be mandatory (door locks, door alarms, pool fences, @coralmanta drowning detection pool alarms and survival swim lessons @infantswimmingresource) We can end drowning #hadIknownthenwhatIknownow #drowningprevention

Pspvek sdlen Bode Miller (@millerbode),

„Povědomí bylo něco, co jsem toužil pochopit, než jsme ztratili Emmy. Dodnes jsem nepochopil proč se to stalo. Mívám stále povědomí o falešném pocitu bezpečí, který jsem pro ní vytvářel tím, jak jsem jí oblékal plavací vestu,“ svěřil se nedávno.


Depresivní zprávy ale nyní vystřídaly krásné emoce. Millerovi čekají další přírůstek do rodiny. „Nyní mohu s radostí a nadšením říci, že očekáváme jednovaječná dvojčata. Od chvíle, kdy jsem potkala svého manžela, vždy mi říkal, že chce, aby se na jeho narozeniny narodila dvojčata. Jsme šťastní, datum 11. listopadu je jen den od Bodeho narozenin,“ svěřila se Morgan Millerová.

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Bode Miller

Důležité Události