José Mourinho

Mourinho prohrál a chválil Rashforda: Říkal jsem mu, jak to má hrát!

Mourinho prohrál a chválil Rashforda: Říkal jsem mu, jak to má hrát!
Zdroj: Profimedia

José Mourinho se vrátil na stadion Old Trafford, kde ještě před rokem vedl Manchester United. V prosinci 2018 ho ale United vyhodili a tentokrát ale neuspěl ani jako trenér Tottenahmu Hotspur. Ostře sledované utkání vyhráli domácí 2:1.

Dva góly dal Tottenhamu Marcus Rashford a i k němu měl Mourinho komentář. „Před zápasem jsem to svým klukům říkal. Nejlepší je, když hraje zleva, ne jako devítka. Říkal jsem mu kdysi, jak to má hrát a dnes byl dobrý, opravdu dobrý,“ vysekl poklonu muži zápasu.


Pro Mourinha to byla první prohra v novém angažmá a kromě ní musel skousnout i bolest po srážce u postranní čáry, kdy nestihl uskočit při střetu Daniela Jamese a Dannyho Winkse.

Zdroj: Profimedia

Navzdory prohře ale zůstal pokorný a spoustu věnoval svému bývalému týmu. „United mají své letošní nejlepší výsledky proti těm lepším týmům jako jsou Chelsea, Liverpool nebo Leicester. Umí zahrát dobrou defenzivu na týmy, které mají rády míč,“ vysvětloval.

"A tentokrát daly do hry více emocí než my. Pokud jste si všimli výkonu McTominaye, to byla naprostá dominance,“ pochválil Mourinho bývalého svěřence.
 

United v tabulce předskočili Tottenham, ani jeden z týmů ale není v tabulce v horních patrech. United patří po šlágru až šesté místo, Tottenham je osmý.
 

ram, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události