Karlos Vémola je na cestě k odvetě. Oznámil termín návratu do klece

Karlos Vémola je na cestě k odvetě. Oznámil termín návratu do klece
Zdroj: Profimedia

Na podzim 2019 Karlos Vémola prohrál s Attilou Véghem a rozplynul se mu sen o návratu do UFC. Následně prodělal operaci ramene a nevědělo se, co bude dál. Pak se karta obrátila. Terminátorovi se před Vánocemi narodila dcera a krátce po Novém roce oznámil svůj návrat do klece.

Karlos „Terminátor“ Vémola (27-6-0) si po operaci ramene jde znovu tvrdě za svým cílem. Tím je odveta s jeho přemožitelem Attilou, který si po Zápasu století na Oktagonu 15 dává pauzu. Český zápasník je rozhodnutý si druhý duel se slovenskou ikonou MMA vybojovat a už plánuje návrat do klece.
 

„Určitě na Štvanici, ta je potvrzená. Vypadá to, že Attila nechce zápasit nejen se mnou, ale momentálně s nikým a chce žít z jednoho zápasu. Tak to vypadá, že se neukáže ani na Slovensku. Pokud by tam bylo místo, já 6. června na Slovensku rád zaskočím a ukážu, co ve mně je,“ prozradil své plány Vémola v rozhovoru pro server Sport.cz.

Zdroj: Profimedia

Po rozplynutí snu o návratu do UFC, kde se Vémola objevil jako první Čech v roce 2010, je odveta s Attilou Véghem (33-9-2) to, co chce. Ačkoli svou prohru přijal jako sportovec, je rozhodnutý ukázat fanouškům, že to bylo jen jedno chybné zaváhání po šňůře jedenácti vítězství.

Související obsah

„Já zcela respektuju, že Attila vyhrál, zcela respektuju, že je v pozici šampiona. Neříkám, že se mnou musí zápasit teď. Jediný, co chci, ať Oktagon řekne, koho mám porazit, abych si ho potom zasloužil. Dejte mi někoho, abych se k němu dostal. To je teď jediný můj cíl, který mě žene dopředu,“ komentoval v rozhovoru Terminátor svou motivaci do budoucí kariéry.

Vémola má svůj plán, jak dostat svou vytouženou odvetu. Chtěl by získat pás ve střední váze (do 84 kg) a následně i v polotěžké váze (do 93), kde zápasí právě Attila. Pak by slovenský zápasník neměl jinou možnost, než se mu postavit nebo ukončit kariéru.

Související obsah

Zatím se neví, s kým bude Vémola zápasit. Každopádně je odhodlaný vrátit se do vysokého zápasového tempa a v kleci znovu předvádět "vémolice". Na soupeři mu podle jeho slov nezáleží. Bude zápasit s kýmkoliv, koho česko-slovenská organizace OKTAGON postaví.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106