MMA

McGregor přiznal sklony k alkoholismu. Nenapil se už měsíce

McGregor přiznal sklony k alkoholismu. Nenapil se už měsíce
McGregor před zápasem s Mayweatherem | Zdroj: Profimedia

McGregor přiznal problém s alkoholem. Před zápasem s Chabibem prý pil každý den. Naštěstí během přípravy na comeback proti Donaldovi Cerronemu se vrátil ke starému já a dlouhé měsíce se démonovi vyhýbal.

K irské kultuře alkohol a zejména dobrá whiskey zkrátka patří. Bývalý dvojnásobný šampion navíc v září 2018 vydal vlastní destilát Proper No. Twelve. Nezůstal jen u vlastnictví a svůj produkt rád pravidelně ochutnával. „Nasával jsem celý poslední týden před zápasem s Chabibem,“ prozradil svou nedisciplinovanost Conor v rozhovoru pro ESPN.


„Nevím proč, měl jsem v sobě jed nebo tak něco. Nedělal jsem to, co jsem měl. Nežil jsem tak, jak jsem měl. Ale už se k tomu nevrátím. Udělal jsem chyby, ale jsem chlap, takže je přiznám a napravím,“ řekl McGregor o svém minulém chování, které se rozhodně liší od fungování profesionálního atleta.

Svá slova naplnil. V přípravě na Donalda Cerroneho šel všechen alkohol stranou. „Naposledy jsem se napil pár měsíců zpátky, možná tři-čtyři měsíce,“ promluvil v rozhovoru o své abstinenci. „Možná nejsem dokonalý, ale s plným břichem a dobrým spánkem se tomu blížím,“ pokračoval o své proměně.

Související obsah

Zprávy o Conorově tréninku a aktuální formě nasvědčují, že svůj návrat, znovu získání titulu i případnou odvetu s Chabibem Nurmagomedovem myslí vážně. Vypadá to, že starý McGregor je zpátky. Uvidí se, jestli v případě vítězství znovu rozpoutá divokou sérii oslav, či se vrátí do přípravy pro naplnění svých cílů pro rok 2020.

Zdroj: Profimedia

I UFC zápasníci jsou jen lidé a řada z nich má své neřesti. Právě Conorův soupeř Donald „Kovboj“ Cerrone si svůj život bez oblíbeného piva neumí představit. Americký pivovar mu dokonce vytvořil vlastní edici.

Související obsahNejobávanější MMA zápasník Jon Jones také v minulosti přiznal, že v přípravě na své zápasy často pařil. A ani bývalý král střední váhy (do 84 kg) Michal Bisping se netajil svým vztahem k alkoholu. Dokonce se několikrát objevil v podroušeném stavu na UFC konferencích.

Jestli střízlivý Conor McGregor porazí Donalda Cerroneho sledujte už tuto neděli 19. ledna od 3:30 živě na Nova Sport 2 a Voyo.
 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události