Box

To se povedlo! 50 Cent nosí neporaženého boxera jako kabelku

To se povedlo! 50 Cent nosí neporaženého boxera jako kabelku
50 Cent si dělá legraci z Floyda Zdroj: profimedia / koláž tn.cz

Neporažený boxer a několikanásobný šampion Floyd Mayweather se stal kvůli svému outfitu opět hitem internetu. Příležitost k povedenému vtípku si nemohl nechat ujít jeho bývalý kamarád, raper 50 cent.

Boxer a nejbohatší sportovec planety Floyd Mayweather (50-0) rád dává na obdiv své bohatství. Nicméně někdy se mu jeho záliba v drahém oblečení vrátí jako bumerang. Na finále ligy amerického fotbalu mezi Kansas Chiefs vs. San Francisco 49ers přišel v netradiční kožené bundě od italské luxusní značky.
 

Louis Vuitton je známá pro své ikonické tašky, kabelky a zavazadla. Těmi byl i inspirován Floydův oděv na čtyřiapadesátém SuperBowlu. Určitě drahý kousek přinesl boxerovi vlnu posměšků. Posuďte sami, jestli byste tento kus zařadili do svého šatníku.

Zdroj: Profimedia

Že Mayweather vypadá jako živá příruční taška si nemohl nechat ujít držitel ceny Grammy, raper a producent 50 Cent. Hudební ikona, vlastním jménem Curtis Jackson na svých sociálních sítích často dělá legraci z kohokoliv, kdo mu přijde pod ruku. Tentokrát mu do ní spadl neporažený boxer. „Kdo to udělal. Šampion se proměnil v mou tašku. Co to sakra je,“ napsal ke svému příspěvku.

Ti dva byli dříve blízcí přátelé. Dokonce spolu podnikali v promování boxerských zápasů a když Floyd v roce 2011 šel na tři měsíce za mříže, kvůli domácímu násilí, 50 Cent se staral o jeho sportovní agenturu. Později se rozkmotřili, údajně kvůli financím.

Související obsah

Pobavený Curtis Jackson se vedle filmového a hudebního průmyslu i okrajově věnuje MMA. Své jméno spojil s organizací Bellator. Kromě toho čelí výzvě od UFC zápasníka Colby Covingtona. Ten ho vyzval na duel v boxerském ringu, aby si vyříkali názorové neshody. Nicméně fighterův záměr uskutečnit souboj s celebritou je hodně daleko od uskutečnění.

Související obsah

I Floyd Mayweather po ukončení aktivní kariéry zůstává ve světě bojových sportů. Kromě své boxerské agentury má vlastní MMA stáj. Do Money Teamu podepsal jako prvního zápasníka českého Uzbeka Machmuda Muradova. Nicméně šíří se i informace o návratu z odpočinku, který by spojil s prezidentem UFC Danou Whiteam. A ve hře je druhý zápas s Conorem McGregorem.

Související obsah


 

DC, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události