Box

Šampion Fury bizarně demonstroval svou nadvládu. Lízal Wilderovu krev!

Šampion Fury bizarně demonstroval svou nadvládu. Lízal Wilderovu krev!
Zdroj: Profimedia

Tyson Fury se stal králem těžké váhy. V boxerském ringu zdolal svého protivníka již v sedmém kole. Jasnou převahu pak demonstroval poněkud bizarním způsobem. Jako lačné zvíře olízl krev, která tekla Wilderovi z ucha po jednom ze zásahů.

„Cikánský král“ v sedmém kole završil svůj perfektní výkon a stal se novým šampionem těžké váhy. Nejočekávanější boxerský zápas přinesl kromě Furyho mistrovského počinu také jeden poměrně neortodoxní moment.

V šestém kole už byl Deontay Wilder poměrně pomlácený a po jednom z dalších přesných úderů Tysona Furyho, který prozradil hodně netradiční tréninkové praktiky, vytryskla z ucha „Bronzového bombarďáka“ krev, která stékala až na rameno.

 

Související obsah

Před bitvou o pás WBC prozradil Fury mimo jiné, že často masturbuje, aby si nahonil do těla testosteron. Zdá se ale, že to šampion trochu přehnal a zmužněl až moc. Doslova se v jeho těle probudily zvířecí pudy a zasychající krev své oběti olízl jazykem.

A nešlo vůbec o nějaké pošimrání, jedenatřicetiletý Brit si Wilderovu tělní tekutinu pořádně vychutnal a své chuťové pohárky na zakrváceném ramenu pořádně vymáchal.

Nejen spousta fanoušků, ale ani experti nevěřili svým očím. „Co jsme to, sakra, viděli?“ ptali se mnozí. Fury před bitvou s Wilderem sice řekl, že chce ochutnat soupeřovu krev, ale všichni to vnímali jako obrazné pojmenování. Tomu, že si opravdu v ringu lokne červeného nektaru, nikdo nevěřil.

Jedni se baví, další se ptají, zda už to nebylo až příliš přehnané. Ať tak či onak, jedno je nediskutovatelné. Fury je král kvůli svému famóznímu představení a Wilder tak může popřemýšlet, kterou část aktuálního šampiona ochutná v příštím vzájemném měření sil.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události