Biatlon

Rozvádí se Koukalovi? Petr zmizel a mlčí, Gabriela napsala odpověď

Rozvádí se Koukalovi? Petr zmizel a mlčí, Gabriela napsala odpověď
Zdroj: Profimedia

Pár snů. Ona biatlonová superstar, on vlajkonoš české olympijské výpravy. Gabriela Soukalová změnila své jméno, po svatbě s Petrem Koukalem ale brzy ukončila kariéru a v knize nenechala na biatlonovém prostředí nit suchou. Nyní to podle bulváru vypadá, že konec je i s manželstvím. Ale poslední vzkaz Gábiny zní úplně jinak!

Jsou spolu, nebo nejsou? Fanoušky Gabriely Koukalové to určitě zajímá. Byla miláčkem národa, její rozesmátá tvář při biatlonových kláních dělala radost všem v České republice.


Brzy už ale biatlonistka přestala patřit všem a vdala se za badmintonistu Petra Koukala. Přišel velký obrat. Věčně usměvavá Gábi ve své autobiografii o spoustě věcí mluvila negativně. A následně definitivně ukončila kariéru.
Měla na to právo. Žila také svůj život, nejen ten, kdy patřila národu. A lidé ji dál měli rádi. Hezké manželství jí určitě přáli. Pak vyšly zprávy, že Koukalovi postavili krásný dům v Hořovicích.

Zdroj: Profimedia

Jenže zároveň začaly mizet společné fotky. A pokud se Gabriela na nějaké fotografii objevila, tak v Jizerských horách, kde vyrůstala a kde to tolik miluje. A Petr? Po něm se slehla zem. Když probíhala televizní taneční soutěž Stardance, objevil se její manžel v hledišti jen jedinkrát.

Související obsah


Na vzkazy či sms zprávy ani jeden z nich nereaguje. Když se rozezvoní Petrovo číslo, přijde zpráva o tom, že nemá čas, a ať mu napíšete, co potřebujete. Na další zprávy už nereaguje.

Zdroj: Profimedia

V průběhu uplynulých dnů vyšla v různých médiích snad desítka článků o tom, že je vztah i manželství Gabriely a Petra u konce. Prý už spolu nejsou a dohodli se, že každý půjde svou cestou.

Související obsah


Ale pozor, ve středu přišla novinka. Gabriela Koukalová po dlouhé době promluvila a zmiňuje svého manžela jen v tom nejlepším.

„Moc Vás zdravím a snad mám dobrou zprávu pro rodiče na Jablonecku. Podařilo se nám s manželem otevřít v mém rodném domě pobočku Elánek,“ hlásí Gábina a pózuje s plyšovým slonem.

Na fotce soukromé mateřinky je pak dokonce vyfocená coby jedna z pečujících po boku svého manžela! Tohle má být zřejmě ona odpověď na to, zda jsou či nejsou spolu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události