Útočník Vegas Tomáš Nosek zůstal v USA. Aspoň si užívá novou roli

Sport v Evropě už se pomalu vrací do normálu, v USA to ale zatím tak optimisticky nevypadá. Své o tom ví útočník Vegas Golden Knights Tomáš Nosek, který jako jeden z mála Čechů zůstal po přerušení NHL za oceánem.

Nosek ve Vegas kroutí třetí sezonu a na začátku letošního roku mu přibyl další velký fanoušek - syn Patrik. Právě kvůli němu se český útočník do rodné země nehrnul.


„Nechtěli jsme riskovat jeho zdraví, ta cesta je dlouhá. Teďka jsem rád, že na něj mám čas a můžu být pořád s ním,“ říká Nosek.

Času má ještě dost, vedení NHL zatím stále neví, jak sezonu dohrát. Mluví se o tom, že se týmy podle divizí izolují do čtyř měst. Ve hře je třeba Carolina s Minnesotou a v Noskově případě to vypadá na Edmonton. „Neumím si to představit, být někde zavřenej takovou dobu,“ kroutí hlavou Nosek.

Související obsah


 

Pokud se zámořská liga znovu rozjede, bude to bez diváků. Podle ideálního scénáře by se mohlo po čtrnáctidenním kempu pokračovat na začátku července.

Lucie Kyselica, Lenka Waterkotte, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Výsledky NBA: Phoenix prodloužil vítěznou sérii

Obhájci titulu porazili na domácí palubovce Sacramento Kings o šest bodů. Na výsledku se 34 body podílela hvězda týmu Khris Middleton. První tým Západní konference Phoenix Suns výhrou nad Indianou Pacers prodloužil vítěznou sérii na pět zápasů. Výsledky NBA: Milwaukee Bucks – Sacramento Kings 133:127, Cleveland Cavaliers – Oklahoma City Thunder 94:87, Phoenix Suns – Indiana Pacers 113:103

Krátká zpráva

Sparta v přípravě opět zvítězila, vyšlápla si na Rostov

Fotbalisté pražské Sparty vyhráli v přípravě na jarní část sezony i druhý zápas, když na soustředění ve španělské Marbelle porazili ruský Rostov 2:0. Do sítě 14. týmu ruské ligy se trefil Haraslín a druhý gól byl vlastní. A to v podání Aleksandra Mukhina.