Biatlon

Koukalová nazvala manžela „manipulátorem“. A znovu trénuje!

Koukalová nazvala manžela „manipulátorem“. A znovu trénuje!
Zdroj: Profimedia

Během posledních dnů spekulovaly bulvární listy o tom, že se manželství mezi Petrem Koukalem a Gabrielou Koukalovou rozpadá. Nicméně bývalá biatlonistka na svém Instagramu poukazuje, že k žádnému rozkolu nedošlo. Naopak. Její manžel ji prý pořád podporuje! Aspoň to bývalá reprezentantka tvrdí.

Koukalová se rozhodla, že část neděle absolvuje s tréninkem s nadějným badmintonistou Janem Janoštíkem, se kterým běhala v lese. U toho asistoval podle jejích slov i manžel Petr. Ten měl mít na starost časomíru.

„Ahoj lidičky, mám za sebou letos první intervalový trénink s badmintonovou nadějí Honzou Janoštíkem. Samozřejmě mi utekl ale i tak mě to bavilo! Opět jsem překvapila sama sebe, když jsem se dívala na toto video. Zjistila jsem totiž, že jako bývalá vrcholová sportovkyně neumím vůbec správně a technicky běžet. Neberte si prosím z mého stylu příklad!! Budu na tom muset ještě zapracovat! 

Honzovi děkuji za trénink, manželovi, ´manipulátorovi´ za časomíru a dodání kuráže k tréninku a Kylie za prima psí doprovod,“ napsala Koukalová.


Související obsah

Dvojnásobná mistryně světa tak tímto vzkazem dává další možnou odpověď na to, zda jsou či nejsou se svým manželem šťastní a spolu. Nicméně záběr na Petra Koukala instagramový příspěvek nenabízí.

Gábina Koukalová se vyjádřila k nošení roušek (3/2020):

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události