Tenis

Virtuální tenisový turnaj vrcholí. Ve hře jsou Murray nebo Wozniacká

Reálné tenisové turnaje se hrát ještě nesmí, a tak se světové hvězdy utkaly alespoň na konzolích. Madridský turnaj byl uspořádán alespoň pomocí konzolové hry a z šestnácti zástupců obou pohlaví zbývají už jen poslední čtyři.

Mutua Madrid Open Virtual Pro je turnaj který vznikl jako alternativa k reálnému tenisu, který se kvůli koronavirové pandemii bohužel nemůže hrát. Do turnaje bylo nasazeno 16 mužů a 16 žen. Většina z nich jsou aktivní tenisté, ovšem zahráli si i David Ferrer a Caroline Wozniacká, a právě ta prošla už do semifinále.


V něm se utká s Nizozemkou Kiki Bertensovou. "V tréninku mě v pohodě porazila, když hraji s ní, jsem nervózní. Výkonostně je jinde než já, ale uvidíme," vyjádřila své obavy ze soupeřky dánská kráska. V druhém ženském semifinále se střetnou Fiona Ferrová a Sorana Cirsteaová.


Mezi muži jsou ještě ve hře Stefanos Tsitsipas, David Goffin, Andy Murray a Diego Schwartzman. Murray na turnaji během čtyř zápasů ztratil pouze dvě hry, Goffin jedinou. Celý turnaj vyvrcholí semifinálovými a finálovými boji v čtvrtek 30. 4. v odpoledních až večerních hodinách.

Související obsahDo turnaje zasáhla i Češka Karolína Plíšková, jenže ve skupině vyhrála pouze jeden zápas ze tří, což na postup nestačilo.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události