LOH Tokio 2021

Skvělá Vondroušová! Po boji porazila Bertensovou a v Tokiu postupuje

Skvělá Vondroušová! Po boji porazila Bertensovou a v Tokiu postupuje
Zdroj: Profimedia

Po rychlém triumfu Barbory Krejčíkové se do tenisového turnaje dostala také Markéta Vondroušová, která se postavila zkušené Bertensové. Tu po obrovském boji zdolala ve třech setech.

Barbora Krejčíková přešla do druhého kola přes Dijasovou, která skrečovala v průběhu prvního setu. O pár minut později šla do boje Markéta Vondroušová, kterou čekala favorizovaná Kiki Bertensová. 

Hned v prvních dvou gemech se obě hráčky brejknuly, následně se hrálo velice vyrovnaně. Velká změna přišla za stavu 4:4, kdy si Vondroušová podržela servis a následně další gem zvládla a vyhrála 6:4.

Související obsah

Druhá sada patřila Nizozemce, která využívala chyb české tenistky a nakonec si výsledkem 6:3 vynutila rozhodující třetí set. Za stavu 1:1 ovšem přišel brejk, který Vondroušová potvrdila svým servisem, což byl základ k výhře. 

Vondroušová totiž stále držela Bertensovou na svém servisu a nakonec si došla pro velice cennou výhru 6:4 ve třetím setu. Jako outsiderka si ovšem zahraje druhé kolo.

Kiki Bertensová - Markéta Vondroušová 4:6, 6:3, 4:6

VIDEO: Skvěle se daří na okruhu ATP Vítovi Kopřivovi. V týdnu dokonce porazil světovou desítku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu LOH Tokio 2021

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.