Tenis

Světová jednička nehledí na pravidla, po tenisové partičce jí hrozí trest

Světová jednička Novak Djokovič si pravděpodobně zadělal na pěkný malér. Srbský tenista totiž nehleděl na protipandemická opatření ve Španělsku a přes zákaz si zašel se svým parťákem zahrát na kurt. Nyní mu tak hrozí trest.

32letý tenista se snaží v době karantény bavit lidi na sociálních sítích a částečně si také vynahradit mezeru v tréninku.

Svým sledujícím tak už ukázal, jak hraje tenis v pokoji s pánvičkami, předvádí výzvy kolující na internetu nebo se pochlubil šikovnou manželkou, která se přeměnila v jeho dvorního kadeřníka. Svým posledním příspěvkem však asi trošku přestřelil.

Novak Djokovič totiž vzal do ruky mobil a raketu a ukázal, jak trénuje se svým sparingem na tenisovém kurtu ve španělské Marbelle.

Související obsah

„Jak se vám líbí můj parťák Carlos? Já jsem spokojený s jeho pohybem po kurtu, každopádně pro mě bylo potěšením si zahrát tady na antuce, sice jenom na chvilku a s mobilem v ruce, ale i tak,” vzkázal Djokovič svým fanouškům na Instagramu.


Na jeho hezké tenisové výměně by sice nebylo nic tak neobvyklého, nicméně na Pyrenejském poloostrově se stále nedaří dostat koronavirus plně pod kontrolu a panují zde nadále poměrně tvrdá opatření.

Související obsah

Sportovci se tak sice už můžou vrátit k tréninku, ale samotná sportovní zařízení mají být nadále zavřená, což platí i pro světovou tenisovou jedničku, která ve Španělsku momentálně trénuje.

Související obsah


K případu by se tak nyní měla vyjádřit španělská tenisová federace i sám velký Novak a je dost možné, že srbského tenistu postihne nějaký menší či větší trest.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události