UFC

Nemá dost! Hladový Holland půjde v UFC znovu do boje po dvou týdnech

Nemá dost! Hladový Holland půjde v UFC znovu do boje po dvou týdnech
Zdroj: Profimedia

Pouhé dva týdny bude trvat regenerace a příprava na další zápas Kevina Hollanda. Ten na poslední UFC akci ukončil v první minutě Anthonyho Hernandeze, a jelikož se moc neunavil, domluvil si zápas hned na další galavečer konaný o pouhé dva týdny později.

17. května se uskutečnil zatím poslední UFC galavečer. Na Fight Night Overeem vs. Harris mimo jiné nastoupil na vedlejší kartě Kevin Holland, který ukončil technickým KO Anthonyho Hernandeze již po 39 sekundách.


Tvrdou přípravu tak zúročil možná až příliš brzy, proto si o pár hodin později na twitteru řekl o nášup. "Kdo, jaká váha, kdy, kde," ptal se Holland a doplnil příspěvek hashtagem: "Další prosím."


Dana White Hollandovo přání skutečně vyslyšel, a tak bude Američan znovu bojovat hned na další události konané 31. května, tedy o pouhých 14 dní později.

Související obsah



Díky tomuto kousku se Holland řadí mezi nejrychleji se vracející bojovníky v moderní historii UFC. Pouze Chas Skelly se do klece dokázal vrátit rychleji. V roce 2014 vyhrál dva zápasy, které dělilo jen 13 dnů, Hollandovy duely bude dělit dnů 14.



Zatímco před týdnem byl Hollandův zápas pouze na vedlejší kartě, tuhle neděli se utká s Danielem Rodriguezem ve třetím zápase hlavní karty. Jeho soupeř má kariérní bilanci 11-1 a jeho jediná prohra byla po nejednoznačném verdiktu rozhodčích.

Související obsah



Pikantností také je, že svůj poslední zápas měl Holland ve střední váze (do 84 kilogramů), ale s Rodriguezem se utká ve velterové váze (do 77 kilogramů), takže ho čeká ještě velmi náročné shazování váhy.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události