Esport

Čeští zástupci na Masters Tour v Hearthstone vyhráli přes 270 tisíc

Čeští zástupci na Masters Tour v Hearthstone vyhráli přes 270 tisíc

Svět online karetní hry Hearthstone má za sebou další turnaj ze série Masters Tour. Ten poslední se měl původně uskutečnit ve švédském Jönköpingu, ale kvůli současné situaci se celý odehrál pouze v online režimu. Na turnaj se probojovalo celkem 12 českých zástupců, kteří dohromady vyhráli přes 270 tisíc korun.

Další zastávka Masters Tour nabídla tři dny plné nejlepšího světového Hearthstone s těmi největšími hvězdami. Celkem se v turnaji rozdalo půl milionu dolarů, o které bojovalo celkem 348 hráčů. Základní část turnaje probíhala švýcarským systémem, kdy se hrálo devět hracích kol, v nichž proti sobě nastoupili vždy hráči se stejným skóre. 
 

Nejlépe z českých zástupců skončil na 37. místě Jakub „Pardub“ Pardubský z týmu ECLOT a těsně za ním na 43. místě Josef „Jobsad“ Smutný z týmu Inside Games. Tato dvojice si se skóre 6:3 připsala na své účty velmi slušných 2 250 dolarů (53 190 korun). 
 

Související obsah


 

Na finanční odměnu ve výši 1 000 dolarů (23 640 korun) dosáhli také hráči se skóre 5:4: Oldřich „Faeli“ Mandal, Petr „En1gma“ Balcar (oba Entropiq), Daniel „PoweR“ Strmiska (CZC.eSuba), Štěpán „Norwis“ Šimek (Inside Games), Jan „BlizzconJan“ Smutný, Matyáš „Matty“ Kalužný (oba ECLOT Gaming) a Jaromír „Jarla“ Vyskočil (Nordavind).
 

Související obsah


 

Celý turnaj nakonec ovládl francouzský karetní mág Warma, který ve finále přehrál italského Pignase 3:1 a odnesl si v přepočtu 767 tisíc korun. Další zastávka Masters Tour, která se měla uskutečnit v Asii, se bude hrát již od 17. do 19. června a více informací se můžete dozvědět na oficiálním webu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události