Hokejisté se chystají na restart NHL a týká se to i Čechů, kteří dělají vše pro to, aby byli ve formě. Do těla si dávají i při tenisu jako na turnaji v Berouně, kde si dnes zahrála řada současných, ale i bývalých hvězd z NHL.
Mluví se o tom, že NHL začne na přelomu července a srpna. Už brzy by měl vyrazit do zámoří i Martin Nečas z Caroliny. Jedenadvacetiletý útočník Caroliny se poctivě připravuje i na kurtech a v Berouně předvedl, že mu tenis jde.
Formu tu ladily ale i další hvězdy z NHL, třeba Radko Gudas, který hrál se švagrem Michalem Neuvirthem.
Gólman Michal Neuvirth už v NHL skončil a vrátil se do Česka. A bylo vidět, že tenis baví i Tomáše Plekance. Asi je to logické, když je jeho přítelkyní bývalá fedcupová reprezentantka Lucie Šafářová.
Plekanec si zahrál proti další legendě Martinu Havlátovi, který žije na Floridě, Česko ale v létě navštěvuje i s dcerami, aby si je babičky užily. Vítězem klání se stal Milan Kraft.