Esport

CZC.eSuba i Cyber Gaming zůstávají po čtyřech zápasech stoprocentní!

CZC.eSuba i Cyber Gaming zůstávají po čtyřech zápasech stoprocentní!
Zdroj: esuba.eu

Česko-slovenská liga Hitpoint Masters má za sebou druhé kolo zápasů. Na vítěznou vlnu se dostali nováčci ze SINNERS, stoprocentní zatím zůstává CZC.eSuba a Cyber Gaming.

Nejdříve se odehrála dohrávka mezi SINNERS a Inside Games. Druhý jmenovaný tým totiž měl v prvním týdnu technické problémy, a kvůli tomu se zápas proti SINNERS přesunul na začátek další hrací neděle.

 

Ani v nejlepších podmínkách vša Inside Games nedokázali získat první výhru. SINNERS totiž i přes několik chybiček dominovali a byli to právě oni, kdo si došel pro první výhru v sezóně. 

 

Následně SINNERS dokázali vyhrát i proti obávaným Sampi a také outsiderům z Gunrunners, čímž se dostali na prozatímní třetí místo v tabulce a i dle trenéra Jana „Worryho“ Voráčka se přibližují svému cíli, čímž je umístění na jednom z prvních dvou míst.

 

 

Skvěle druhý hrací den vyšel CZC.eSubě, která je jednoznačně největším favoritem celé ligy a svoji nezpochybnitelnou sílu ukázala i v zápasech proti Team Brute a Inside Games.

 

Dlouhodobě září hlavně jungle hráč týmu David „Jejky“ Jakubec, který na jaře viditelně převyšoval zbytek ligy a své kvality ukázal i v posledních European Masters, což je turnaj pro nejlepší evropské týmy mimo elitní desítku v lize LEC.

 

Související obsah

 

V lize se velmi dobře vede také Cyber Gaming, kteří ani v druhém hracím týdnu neztratili jediný bod a mohou se tak chlubit bilancí 4:0. Hry se vydařili hlavně zkušenému hráči Michalu „Odstranovaci“ Duchoňovi, který se do ligy vrátil po delší pauze ve velké parádě a v posledních dvou zápasech si zasloužil dvakrát vítězství v anketě o nejlepšího hráče zápasu.

 

 

Druhý hrací týden předvedli velmi sympatické výkony hráči Brute, kteří se v době zápasů nacházeli na společném herním soustředění v Praze. Ani zlepšené výkony jim však proti nejlepším dvěma týmům v lize nestačily na výhru. Bez bodů zůstali také Inside Games, který spolu s dohrávkou prohráli dokonce třikrát v jeden den. 

 

Do play-off postoupí nejlepších šest týmů a ještě každý odehraje 10 zápasů, takže se pořadí může výrazně měnit. Příjemným překvapením jsou ale zatím Vikingekrig, kteří proti papírově silným soupeřům zvládli ukořistit dvě vítězství a aktuálně se dělí o čtvrté místo s hvězdným týmem Sampi. 

 

 

Zápasy můžete sledovat každou neděli od 14:30 na Twitch kanále Hitpointu. Sestřihy a záznamy všech zápasů jsou k zhlédnutí na YouTube.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události