Tenis

Tenisový hříšník Zverev: Porušil izolaci a užíval si velkou párty na pláži

Tenisový hříšník Zverev: Porušil izolaci a užíval si velkou párty na pláži
Zdroj: Profimedia

Šest dni nazpět hlásal Alexander Zverev, že byl po účasti na Djokovičově turnaji negativně testován a nastupuje do izolace. Domácí karanténu ale nevydržel a vyrazil za zábavou.

Turnaj Adria Tour přerušil koronavirus, na který bylo postupně testováno hned několik tenistů včetně světové jedničky Novaka Djokoviče.

Také třiadvacetiletý Němec, který nakonec vypadl v semifinále s Rubljovem z Ruska, se nechal zkontrolovat. I když byl Zverevův test negativní, šel dle doporučení lékařů s celým realizačním týmem do karantény.

Související obsah

 

"Velice se omlouvám všem, které jsem uvedl do rizika. Budu se držet doporučení a pokynů lékařů ohledně izolace," napsal na instagram před týdnem a dodal, že s týmem pravidelně prochází testy.

Čtrnáct dní doma je celkem dlohá doba, zvlášť, když už nemáte zakázaný pohyb venku. Zverev to nevydržel a byl nachytán, jak si užívá ve velké společnosti za doprovodu muziky, sličných dam, dobrého jídla a pití.

"Jak můžeš být tak sobecký? A nejen ty, ale vy všichni, kteří karanténu porušujete," rozčiloval se na Zverevovu adresu na svém profilu australský bouřlivák Nick Kyrgios. 

Související obsah

Příspěvek, na kterém se sedmý hráč světa oddává radovánkám na pláži nedaleko Monaka, byl ze stories smazán. Fanoušci jej ale stihli zaznamenat jako nezvratný důkaz.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události