UFC

Další UFC zápasník má koronavirus! Munhoz na ostrov neodletí

Koronavirus zhatil další zápas plánovaný pro Zápasnický ostrov. Krátce po odstoupení pozitivně testovaného Gilberta Burnse z UFC 251, musel ze stejného důvodu odstoupit i Pedro Munhoz, který se měl v kleci představit o čtyři dny později.

Brazilec Pedro Munhoz měl 16. července na UFC Fight Night: Kattar vs. Ige změřit síly s bývalým šampionem Frankie Edgarem (23-8-1) v hlavním předzápase večera. Bohužel před odletem do Abú Zabí neprošel první sérií bezpečnostních testů na koronavirus a z duelu musel odstoupit.

 

Zprávu potvrdilo ESPN i samotné UFC. Organizace se zatím nevyjádřila, zda za něj během nadcházejícího týdne najde adekvátní náhradu, ale Edgar, který měl s Munhozem debutovat v bantamové váze, si na soupeře klidně počká.
 

„Je mi to líto. Přeji ti brzké uzdravení. Dej vědět, až budeš připravený si to rozdat. Já budu čekat,“ napsal Edgar na svůj Twitter.

Související obsah

Munhoz je zatím třetí zápasník, který kvůli pozitivnímu testu na koronavirus, musel odstoupit. Začátkem července stejný osud potkal Andersona dos Santose (20-8), jež se měl představit rovněž na UFC Fight Night: Kattar vs. Ige. A z UFC 251 odstoupil Gilbert Burns (19-3), kterého v hlavním zápase o titul velterové váhy nahradil Jorge Masvidal (35-13-0).
 

Související obsahUFC 251 sledujte v neděli 12. července živě od 2:00 na Nova Sport 2 a VOYO.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události