UFC 251 a Zápasnický ostrov jsou tu! Nenechte si ujít čtyři dny plné MMA

Již v noci na neděli se uskuteční galavečer UFC 251, který přinese tři titulové bitvy a také premiérový zápas Jiřího Procházky. Televize Nova k této události připravila nabitý program, který fanouškům zkrátí čekání a navodí tu správnou MMA atmosféru.

Program zahájí ve čtvrtek 9. července od 21:15 speciál UFC Countdown: Usman vs. Masvidal. Dokument ze zákulisí nadcházejícího galavečeru představí cestu aktérů hlavních zápasů a zrekapituluje, co vše bude na UFC 251 v sázce.

 

V pátek 10. července od 21:10 na obrazovkách poběží pravidelný magazín UFC Reloaded, která tentokrát připomene dění galavečeru UFC 231 z prosince 2019, kde se představil například Thiago Santos či Max Holloway.

Zdroj: Nova Sport

V sobotu 11. července od 20:40, jen pár hodin před UFC 251, bude televize Nova vysílat exkluzivní pořad věnovaný Jiřímu Procházkovi, ve kterém se český samuraj rozpovídal o své kariéře a životní filozofii. Nenechte si ujít dokument Jiří Procházka: Vědomý bojovník.

Podívejte se na jinou tvář Jiřího Procházky:Na dokument o Jiřím Procházkovi naváže speciál věnovaný jeho soupeři Volkanu Oezdemirovi. V sobotu od 21:30 bude Nova Sport 2 vysílat záznam vybraných zápasů, kterými se švýcarský ranař probojoval na sedmou pozici v UFC žebříčku polotěžké váhy.
 

V neděli 12. července v 1:30 ráno konečně vypukne první galavečer na Zápasnickém ostrově v Abú Zabí. Živý přenos UFC 251: Usman vs. Masvidal zahájí úvodní karta Prelims, které kraluje zápas Oezdemir vs. Procházka, a následně bude pokračovat karta hlavní, na které proběhnou tři titulové duely.

O hlavní zápas se postará šampion Kamaru Usman a Jorge Masvidal, který zápas přijal pohých šest dní předem, jako náhradník za koronavirem nakaženého Gilberta Burnse. Nabídku na tento duel měl na stole již dříve, ale kvůli finančním podmínkám se s UFC předtím nedohodl.

Související obsahPřed nimi se v kleci podruhé potkají Alexander Volkanovski a Max Holloway. Ti se utkali již v prosinci 2019, kdy Holloway po pětikolové bitvě ztratil titul. O sedm měsíců později dostane šanci své chyby napravit a znovu usednout na trůn pérové váhy.

Související obsah

Třetí titulový zápas svede v UFC neporažený Petr Yan s legendou José Aldem. V kleci se utkají o volný titul bantamové váhy, který se po ukončení kariéry bývalého šampiona Henryho Cejuda ocitl bez majitele. 
 

Hlavní karta UFC 251:

Kamaru Usman vs. Jorge Masvidal – o titul velterové váhy (do 77 kg)

Alexander Volkanovski vs. Max Holloway – odveta o titul pérové váhy (do 66 kg)

Petr Yan vs. José Aldo – o volný titul bantamové váhy (do 61,2 kg)

Jéssica Andrade vs. Rose Namajunas – odveta ve slámové váze (do 52,2 kg)

Amanda Ribas vs. Paige VanZant – muší váha (do 57 kg)

Zdroj: Nova Sport


Prelims karta UFC 251:

Volkan Oezdemir vs. Jiří Procházka – polotěžká váha (do 93 kg)

Elizei Zaleski dos Santos vs. Muslim Salichov – velterová váha (do 77 kg)

Makwan Amirkhani vs. Danny Henry – pérová váha (do 66 kg)

Leonardo Santos (17-4-1) vs. Roman Bogatov (10-0) - lehká váha (do 70 kg)

UFC 251: Usman vs. Masvidal a premiéru Jiřího Procházky sledujte v neděli 12. července živě od 1:30 na Nova Sport 2 a VOYO.

Související obsah

Nabitý víkend zakončí v neděli večer záznam galvečeru UFC 220 z ledna 2018, na kterém se v hlavním zápase postavil úřadující šampion těžké váhy Stipe Miočič proti Francisi Ngannuovi. Před nimi se v kleci představil Procházkův soupeř Volkan Oezdemir, který ve druhém kole podlehl Danielu Cormierovi.

Související obsah

Před samotným záznamem UFC 220 se nabízí speciál UFC Countdown: Miočič vs. Ngannou, který přiblíží předzápasové dění a kariéru hlavních aktérů.

A SOUTĚZ NA ZÁVĚR:

Opět můžete hrát s Fortunou o sázenky v celkové hodnotě 5000 Kč. Soutěž bude na Facebooku Nova Sport vyhlášena v sobotu dopoledne a soutěžit lidé budete moci do neděle 12. července do 3:30 hodin.

Soutěžní tipovací otázka zní:
V jakém kole skončí Procházkova premiéra v UFC?

Herní řád soutěže s Fortunou k UFC 251

Typ souboru: pdf

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události