UFC

Kousky za statisíce! McGregor draží výbavu z posledního zápasu v UFC

Conor McGregor draží zápasové vybavení, které měl při posledním vystoupení v UFC. Fanoušci tak mají možnost získat podepsané rukavice, trenky či irskou vlajku. Za sběratelské kousky ale budou muset zaplatit pořádný balík. Tři dny od začátku aukce se jen cena rukavic vyšplhala na 470 tisíc korun.

Bývalý UFC šampion dražbu oznámil v pondělí na sociálních sítích: „Tato aukce připomíná poslední chvíle, kdy jsem vstoupil do oktagonu. Neprošvihněte to!“
Na aukčním portálu FansAuthetic mohou fanoušci přihazovat na tři položky, které McGregor (22-4) nosil během zápasu s Donaldem Cerronem (36-15-1NC) v lednu 2020 na UFC 246. Duel trval pouhých 40 vteřin, a tak jsou všechny jako nové, a navíc nesou ranařův podpis.

Zdroj: Profimedia


V aukci jsou celkem tři položky – rukavice, zelené UFC kraťasy a irská vlajka. Největší zájem je o bezprsté rukavice včetně bandáží. Jejich cena se po třech dnech od zahájení dražby vyšplhala na 21 tisíc dolarů, tedy 470 tisíc korun.

 

Dražba bude trvat ještě tři týdny a lze očekávat, že se ceny ještě několikanásobně zvýší. Přeci jenom se jedná o poslední vybavení, které nejznámější MMA zápasník světa v kleci použil.

Související obsahNa začátku června na sociálních sítích oznámil konec kariéry. „Rozhodl jsem se jít do zápasnického důchodu. Děkuji vám všem za skvělé vzpomínky. Byla to jízda,“ napsal McGregor 7. června na Twitter.


Nicméně 32letý zápasník kariéru ukončil již potřetí a není vyloučeno, že se do klece znovu vrátí. Sám přiznal, že kvůli odvetě s Chabibem Nurgmagomedovem (28-0) by své rozhodnutí změnil.

Související obsah


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu UFC

Důležité Události