Esport

Entropiq vítá zahraniční posily, chce prohnat světovou elitu ve hře Valorant

Entropiq vítá zahraniční posily, chce prohnat světovou elitu ve hře Valorant
Zdroj: entropiq.gg

Esportový tým Entropiq hlásí další posily. Poté, co angažoval fotbalistu Vladimíra Šmicera jako ambasadora, představil další akvizice. Tým nově doplní mentální koučka Gabriela Kloudová a pětice zahraničních hráčů, kteří se specializují na hru Valorant.

Právě od nově složeného týmu pouze z cizinců si tým Entropiq očekává velký progres směrem vzhůru.

„Entropiq od týmu čeká velké věci. Kluci mají dobře nakročeno se brzy zařadit mezi nejlepší evropské hráče Valorantu, hry, která už po prvních několika měsících od svého spuštění patří k předním herním titulům na kompetitivní scéně,“ vysvětluje majitel týmu Martin Kabrhel.
 

Hlavní hvězdou a kapitánem pětičlenné skupiny pro hru Valorant je Polák Sebastian Trely, který hraje pod přezdívkou Neex.Ten patří momentálně mezi TOP 10 v nové střílečce, která se podobá oblíbené hře Counter-Strike. Valorant se po vstupu na trh těší velké oblibě a stává se pevnou součástí esportových turnajů.Mezi další členy týmu pak patří další výborný polský hráč Michał Łącki. "Víme o sobě, že už nyní jsme schopni konkurovat absolutní špičce,“ vyhlašuje sebevědomě. Dvojici pak doplní Ukrajinec Vladyslav Svistov a duo ruských hráčů Egor Stepanyuk a Mikhail Fokin.

Související obsah


„Entropiq během půl roku své existence pevně zakotvil na domácí scéně a teď nadešel ten správný čas k připravované mezinárodní expanzi. Nová akvizice je jen dalším logickým krokem k vybudování silné a úspěšné esportové organizace nejen u nás, ale také v celosvětovém měřítku,“ dodává Kabrhel.

Herním výkonům pak má ještě dopomoci nově angažovaná mentální koučka Gabriela Kloudová.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události