Biatlon

Gábina Koukalová jak jsme ji neznali. Z pláží posílá provokativní fotky!

Gábina Koukalová jak jsme ji neznali. Z pláží posílá provokativní fotky!
Zdroj: Instagram @gabrielakoukalova

Gabriela Koukalová se vydala na dovolenou za sluncem a krásnými plážemi na Maledivy. Bývalá biatlonistka svým fanouškům na sociálních sítích opět ukázala, že postavu má skvělou a pochlubila se několika sexy fotkami v plavkách.

Svou sportovní kariéru trávila Koukalová na sněhu, o to více si teď užívá slunečné dovolené na Maledivách. Krásné písečné pláže lákají k nafocení vysluněných fotek v plavkách a bývalá biatlonistka se s nimi pochlubila na svém Instagramu.


"Co by to bylo za dovču bez hezkých fotek. Dřív jsem na takový focení moc nebyla, ale věci a časy se mění," napsala Koukalová ke svému příspěvku. Dříve tolik aktivní na sociálních sítích nebyla, ale letos přidává fotky a videa pravidelně, a tak snímky z dovolené nemohly chybět.


"Po třicítce jsem si začala připadat tak nějak ještě víc žensky než kdykoli předtím a jsem na to pyšná. Tenhle věk si prostě užívám,"
prozradila třicetiletá Koukalová se sexy postavou.

Související obsahV plavkách jsou krásně vidět tetování, kterých má na rukou už poměrně hodně. Právě tetování se nedávno stalo jejím novým koničkem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události