NHL

VIDEO: Na to se dá dívat pořád! Colorado udržel v play-off tento skvělý gól

Colorado bylo jednou nohou venku z play-off. Dvěma povedenými zápasy ale srovnalo sérii a rozhodne až sedmé utkání. Dallas zlomil parádní gól ze třetí třetiny. V hlavních rolích účinkují Nathan MacKinnon a Mikko Rantanen.

Hokejisté Colorada prohrávali už 1:3 na zápasy, pak ale zabrali a vynutili si rozhodující střetnutí. K němu je přiblížila právě zmíněná branka, kterou měl na svědomí Rantanen.

Za duši celé akce můžeme směle označit MacKinnona. Nejproduktivnější hráč celého play-off poslal naprosto luxusní žabičku přes hokejku protihráče a připravil tak šanci pro finského kanonýra, který neměl snadnou pozici.

Kotouč plachtící vzduchem ale trefil naprosto excelentně a jeho zakončení z první zamířilo přesně do protilehlé šibenice.

Související obsah

Důležitý zásah znamenal potvrzení obratu. Dallas totiž vedl 1:0, ale Coloradu se povedlo ve druhé třetině dokonat obrat a zásahem Rantanena ze čtvrté minuty závěrečné periody znamenal rozhodující rozdíl.

O vítězi celé série bude jasno v pátek. Sedmé střetnutí začíná ve 22.00.

Podívejte se na reportáž Sportovních novin ze šestého zápasu play-off mezi Coloradem a Dallasem:

Vybrané zápasy NHL můžete sledovat živě. Už v noci ze čtvrtka na pátek Vám nabídneme v 1.00 zápas Flyers s Vancouverem na Nova Sport 1 a od 3.45 duel Vancouveru s Vegas na Nova Sport 2.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události