UFC

UFC se vrací na Fight Island! V plánu je pět galavečerů a tři titulové bitvy

UFC se vrací na Fight Island! V plánu je pět galavečerů a tři titulové bitvy
Klec na Fight Islandu | Zdroj: Instagram / UFC

Šéf UFC Dana White začátkem týdne potvrdil zvěsti o návratu do Abú Zabí. Konktértně na ostrov Yas, kde organizace vybudovala jedinečné prostředí Fight Islandu. Nová lokace bude od konce září do konce října dějištěm pěti galavečerů.

Po úspěšné červencové premiéře na ostrově Yas, během které se uskutečnily čtyři galavečery, se nejprestižnější MMA organizace světa na podzim vrátí na blízky východ. Dana White návrat nastínil již dříve a nedávno svá slova potvrdil.
„Ano, vracíme se na Fight Island,“
pronesl během tiskové konferenci. Druhá návštěva Zápasnického ostrova by měla začít 26. září galavečerem UFC 253: Adesanya vs. Costa a vyvrcholit 25. října turnajem UFC 254: Nurmagomedov vs. Gaethje. Abú Zabí se tak stane dějištěm hned tří titulových bitev.

Související obsahNa UFC 253 vyzve neporaženého šampiona střední váhy Israele Adesanyu taktéž neporažený Paulo Costa a na stejném turnaji se o volný titul polotěžké váhy střetne i Jan Blachowicz s Dominickem Reyesem. Na UFC 254 se svede bitva o šampiona lehké váhy mezi Chabibem Nurmagomedovem a Justinem Gaetjem. Víkendy mezi dvěma číslovanými eventy vyplní tři další turnaje.


Harmonogram FIght Island 2:
27. září – UFC 253: Adesanya vs. Costa
4. října – UFC Fight Night: Holmová vs. Aldanová (UFC on ESPN 16)
11. října – UFC Fight Night 179
18. října – UFC Fight Night: Ortega vs. Korejská Zombie
25. října – UFC 254: Nurmagomedov vs. Gaethje

Související obsahV Abú Zabí se mohl představit i Uzbek s českým srdcem Machmud Muradov. Bohužel jeho duel s polským ranařem Krysztofem Jotkem byl o čtrnáct dní posunut, a tak pokud se UFC nerozhodne na ostrově zůstat déle, čeká Macha cesta do Las Vegas.

Související obsah

Živé přenosy všech galavečerů můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo. Dění z Fight Islandu předchází dva turnaje konané v Las Vegas. Už tuto neděli 13. září se uskuteční UFC Fight Night: Watersonová vs. Hillová a o týden později UFC Fight Night: Covington vs. Woodley, na kterém se představí i český zápasník David Dvořák.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události