Liverpool přestřílel Leeds, Součkův West Ham prohrál s Newcastlem

Nová sezona Premier League už je tady. Anglická nejvyšší fotbalová soutěž odstartovala zápasem Arsenalu s nováčkem ligy Fulhamem a Gunners potvrdili roli favorita. U všech tří gólů byla letní posila Willian, který přišel z Chelsea jako volný hráč.

Arsenal se v londýnském derby ujal vedení již v osmé minutě. Willianovu střelu slovenský brankář Fulhamu Marek Rodák ještě vyrazil, ale na Lacazetteovu dorážku už byl krátký.

V prvním poločase nebyl výkon Arsenalu tolik přesvědčivý, avšak v druhém poločase už to byla jiná jízda. Willianův roh v 49. minutě poslal do brány Fulhamu hlavou také debutující stoper Gabriel.

O osm minut později využil další Willianovu přihrávku Aubameayng a střelou na zadní tyč zvýšil na 3:0. Lacazette i Aubameyang se poté dostali ještě do několika nadějných přiležitostí, ale gól už nepřidali, a tak Arsenal začal sezonu výhrou 3:0.