MMA

Přátelé v hotelu, rivalové na tiskovce. Adesanya dal Costovi zaracha

UFC 253 už se blíží a vrcholem tohoto galavečera bude souboj dvou neporažených zápasníků Israela Adesanyi s Paulem Costou o titul ve střední váze. Když se potkali na hotelové chodbě kamarádsky si podali ruce a smáli se, na předzápasové tiskové konferenci už to ale mezi nimi opět vřelo.

V noci ze soboty na neděli pozná jeden z nich poprvé v profesionální kariéře hořkost porážky, a tak není divu, že na tiskové konferenci před zápasem používali Israel Adesanya (19-0) i Paulo Costa (13-0) ostrá slova vůči svému soupeři.

Předtím se však potkali na chodbě v hotelu a kamarádsky si potřásli rukama. Adesanya si rýpl do Costy, že je nějaký pohublý, ale setkání bylo plné úsměvů. Později na tiskovce už v obou opět vřela krev.

Na hotelové setkání Adesanya také na tiskovce vzpomněl. "Na chlapa, který říkal, že by si se mnou nikdy nepodal ruku, se choval jinak, když jsme se potkali na hotelu," postrčil svého soupeře rodák z Nigérie. "Ty jsi mi nabídl ruku jako první. Nejsem nezdvořilý jako ty. Já jsem vzdělaný," kontroval Costa.

Adesanya poté přirovnal svého soupeře k psovi za plotem. Když je tam plot, tak štěká, ale jakmile plot zmizí, Costa vycouvá.

Nejlepší momenty z předzápasové tiskové konference:


"The Last Stylebender" také zmínil, že Costa má vždy problémy se shazováním váhy. "Nikdy neudělal těch 185 (liber, což je 84 kilogramů) přesně. Vždycky měl tu povolenou rezervu jedné libry. Ale ta jedna libra, těch 600 gramů je hodně, obzvlášť, když jsi to nikdy nedal. Pro mě to nikdy nebyl problém. Já se cítím skvěle. Rád odpočívám v ten týden kdy bojuji," narážel na soupeřovy problémy s dodržením limitu.

Související obsah

Brazilec samozřejmě nepřiznal, že by měl problém se shazováním váhy. "185 jsem dával tři roky před tím, než jsem byl v UFC. Ale moje tělo to teď zvládá lépe než kdy dříve. S váhou mi to jde skvěle, cítím se skvěle a mám spoustu energie," nedal znát žádnou slabost.

Costa také pochválil soupeřův outfit, ale nemyslel to jako lichotku, svého soupeře pouze provokoval. "Líbí se mi tvoje náušnice. Moje máma má taky takovou," prohodil. Na to Adesanya rychle zareagoval: "Drž hubu než se stanu tvým nevlastním tátou. Máš zaracha, jdi do svého pokoje."

Související obsah


Tento vyhrocený zápas o titul ve střední váze, souboj Blachowicze s Reyesem o pás v polotěžké váze a celý galavečer UFC 253 včetně premiéry prvního Slováka v UFC Lajoše Kleina můžete sledovat v noci ze soboty na neděli živě od 2:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události