Box

Furyho završení trilogie s Wilderem zrušeno! Našel si jiného soupeře

Furyho završení trilogie s Wilderem zrušeno! Našel si jiného soupeře
Wilder vs. Fury 2 Zdroj: Profimedia

Tyson Fury se měl v prosinci utkat v boxerském klání s Deontayem Wilderem a mělo to být epické završení jejich trilogie. Zápas se původně odložil, ale nyní se ruší, přednost totiž dostalo změření sil Furyho s Anthonym Joshuou o nezpochybnitelného světového šampiona těžké váhy.

Letos v únoru se odehrála dlouho očekávaná odveta mezi dvěma těžkými váhami Tysonem Furym a Deontayem Wilderem. Fury vyhrál na TKO, jelikož Wilderův trenér vhodil do ringu ručník. V prvním zápase rozhodčí nabodovali remízu a třetí zápas měl rozhodnout o definitivním vítězi této epické trilogie.


Jenže k třetímu souboji v blízké době nedojde, a kdo ví jestli vůbec někdy. Fury se totiž na jaře utká s Anthonym Joshuou v zápase o nezbochybnitelného světového šampiona těžké váhy.


Oba aktéři by měli své mistrovské pásy obhajovat ještě do letošních Vánoc, ale je velmi nepravděpodobné, že by Joshua podlehl Kubratu Pulevovi nebo, že by Tyson Fury nezvládl duel s dosud nezveřejněným soupeřem.

Související obsahKdyž tedy půjde vše podle plánů, utkají se na jaře Fury s Joshuou o sjednocení pásů a bude to velká podívaná. Jejich souboj by měl proběhnout v londýnském Wembley, ale když koronavirová situace nedovolí přítomnost fanoušků, v záloze je střední východ, případně Čína.

Související obsah


Fanoušci tedy o velký zápas nepřijdou. Jediný, kdo ostrouhá, je Bronzový Bombarďák Deontay Wilder.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události