UFC

S bojovým sestřihem o vlásek splnil váhu! Vlasy daroval na dobrou věc

S bojovým sestřihem o vlásek splnil váhu! Vlasy daroval na dobrou věc
Brian Ortega má nový sestřih Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Zápasníci galavečeru UFC Fight Night 180 se v pátek dostavili ke kontrolnímu vážení. Všichni váhové limity splnili a v neděli 18. října se představí v kleci. Během ceremoniálu upoutala pozornost hlavní hvězda večera Brian Ortega, který nastoupil bez tradiční bůjné kštice. Za novým sestřihem stojí dobrosrdečný skutek.

Ortega (18-1-1NC) je znám dlouhými vlasy, které si před zápasy splétá do copánků. Pro nadcházející duel však zvolil jiný sestřih.


 

Na váhu, která ukázala 146 liber, se Američan postavil do hola vyholený. Nešlo však o shození posledních gramů tak, aby se vešel do tolerance limitu pérové váhy, nýbrž o dobrý skutek. Zápasníkův manažer prozradil, že si oholil hlavu, aby vlasy daroval nadaci Locks of Love, vyrabějící paruky pro děti, které prošly chemoterapií.

Bývalý adept na titul se do klece vrací po dvou letech, poprvé od první porážky v kariéře. Bitvu o právo vyzvat uřádujícího šampiona svede s dlouholetým rivalem Chan Sung Jungem, známým jako Korean Zombie (16-5), a fanoušci se mají rozhodně na co těšit. Oba ranaři mají neobyčejně tvrdou bradu, rádi se pouštějí do přestřelek a pravidelně inkasují bonusy za výkony večera. S takovou kombinací a trochou zlé krve je zaděláno na pořádný zápas.

Související obsah

 

Hlavní karta UFC Fight Night: Ortega vs. Korean Zombie

Brian Ortega vs. Chan Sung Jung – pérová váha

Katlyn Chookagian vs. Jéssica Andrade – muší váha

Jimmy Crute vs. Modestas Bukauskas – polotěžká váha

Cláudio Silva vs. James Krause – velterová váha

Thomas Almeida vs. Jonathan Martinez – pérová váha

Zdroj: Nova Sport

Nadcházející UFC galavečer sledujte v neděli 18. října živě od 1:00 na Nova Sport 2 a Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události