Hokej

Pešán dostal osm omluvenek. V repre budou i hráči extraligy, kteří nehrají

Pešán dostal osm omluvenek. V repre budou i hráči extraligy, kteří nehrají
Zdroj: Profimedia

Česká hokejová reprezentace vyrazí na turnaj Karjala Cup i se šesti hráči z české extraligy, kteří už tři týdny nehráli ostrý soutěžní zápas. Trenér Filip Pešán dokonce kvůli osmi omluvenkám nominoval i Šimona Kubíčka z druholigových Litoměřic.

Ve finské metropoli budou reprezentanti poprvé trénovat v úterý 3. listopadu, kdy budou mít na programu dva tréninky. Stejný program bude o den později. Ve čtvrtek 5. listopadu od 13:30 hodin vstoupí Češi do turnaje zápasem proti Švédsku, které se mělo původně hrát v Praze, ovšem pandemie koronaviru záměr zrušila.


 

Turnaj Karjala proběhne za značných hygienických a bezpečnostních opatření. Členové týmů se po příjezdu musejí prokázat negativním testem na koronavirus, další absolvují na finském území. Účastníci turnaje budou bydlet v jednom hotelu, každá výprava dostane k dispozici své patro.

| Takto vypad nominace nrodnho tmu na prvn turnaj sezny! Filip Pen a jeho realizan tm vybrali i adu...

Zveejnil(a) esk hokejov reprezentace dne tvrtek 29. jna 2020


Zápasy finského výběru bude moci navštívit omezený počet fanoušků s maximální kapacitou 4500 míst. Diváci musejí mít roušky a budou sedět ob sedadlo v devíti oddělených sektorech se zvláštními vstupy, toaletami a občerstvením. Ostatní utkání proběhnou bez diváků.
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události