UFC

Po boxu bez rukavic se kráska vrátí k MMA. Bude nejlepší na světě, věří manžel

Po boxu bez rukavic se kráska vrátí k MMA. Bude nejlepší na světě, věří manžel
bojovnice Paige VanZantová Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Paige VanZant

Kráska a bojovnice Paige VanZantová zpátky v kleci? I to je možné! Její manžel Austin Vanderfod věří, že zastávka u boxu bez rukavic je jen dočasná a bývalá UFC zápasnice se k MMA brzy vrátí.

VanZantová po opuštění UFC podepsala multi-milionovou smlouvu na čtyři zápasy boxu bez rukavic s americkou BKFC. Od tvrdé disciplíny si slibuje zlepšení postoje a rozvinutí svých dovedností.

Ty podle jejího manžela posléze využije znovu v kleci. „Věřím, že se k MMA vrátí. Chce to zkusit [box bez rukavic] a stát se všestrannější zápasnicí. Vidím to zkresleně, ale věřím, že pokud se vrátí, bude jednou z nejlepších zápasnic na světě,“ promluvil Vanderford o kariéře své ženy pro The Telegraph.
 

Zobrazit pspvek na Instagramu

WINNER!!! @austinv170mma

Pspvek sdlen Paige VanZant (@paigevanzant),

VanZantová započala svou profesionální MMA kariéru v roce 2012. O dva roky později podepsala s UFC, kde vyhrála první tři zápasy a rychle se stala miláčkem fanoušků. Kromě výkonů v kleci přitahovala pozornost i atraktivním vzhledem a půvabem, díky kterému zabrousila i do vod šoubyznysu. Z posledních šesti zápasů však čtyřikrát neuspěla a s bilancí 8-5 se rozhodla změnit směr kariéry.

Související obsahNyní čeká na debutový zápas v boxu bez rukavic v organizaci BKFC. Termín premiéry byl několikrát přesunut, nyní se má v kruhovém ringu představit 7. února. Po skončení kontraktu se uvidí, kam cesta 26leté bojovnice povede dál.
 

Manžel krásné Paige se netají přáním, aby ho družka následovala do organizace Bellator, kde sám dominuje. Nicméně konečné rozhodnutí leží na bedrech Paige. „Lhal bych, kdybych tvrdil, že nechci, aby se připojila k Bellatoru. Ale takové rozhodnutí musí přijít z vnitra její duše,“ pokračoval Vanderford.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události