UFC

UFC žebříčky: McGregor i Dvořák klesli, Muradov stále bez umístění

UFC žebříčky: McGregor i Dvořák klesli, Muradov stále bez umístění
Machmud Muradov, Conor McGregor, žebříček lehké váhy Zdroj: koláž tn.cz / profimedia / UFC

V úterý večer přišla pravidelná aktualizace žebříčků. Výsledky UFC 257 zamíchaly hlavně lehkou vahou. Dustin Poirier se znovu dostal těsně pod vrchol a Conor McGregor opustil TOP 5.

 Očekáváná změna přišla v úterý 26. ledna ve večerních hodinách. Conor McGregor po porážce spadl o dvě místa a v žebříčku do 70 kg je nyní šestý. Zato jeho přemožitel se dostal zpět na pozici vyzyvatele číslo jedna.
A irský ranař klesl i v žebříčku P4P, který srovnává zápasníky napříč váhami. Posunul se rovněž o dvě místa na poslední patnácté místo.
 

Související obsah
A v lehké váze se objevilo nové jméno. Bývalý šampion konkurenčního Bellatoru Michael Chandler po drtivém knokautování Dana Hookera obsadil čtvrtou příčku. Králem divize stále zůstává Chabib Nurmagomedov, ačkoli ukončil kariéru a podle jeho slov, ho zpět do klece již nic neláká.
Fanoušci Machmuda Muradova jistě čekali na změny ve střední váze. Nicméně jméno Uzbeka s českým srdcem mezi patnácti nejlepšími stále schází. Ačkoli má na kontě tři výhry, nemá zatím skalp umístěného soupeře, a tak si na vstup mezi elitu ještě musí počkat.
 

Související obsah
Z českých borců zůstává stále na pátém místě polotěžké váhy Jiří “Denisa“ Procházka, který se již brzy postaví Dominicku Reyesovi. Zato David Dvořák v muší váze klesl na 12. pozici. Vyměnil si místo s veteránem Timem Elliotem, se kterým se dříve vyzývali přes sociální sítě.


Kompletní UFC žebříčky zde.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události