Fotbal

Budou hrát sešívaní s Leicesterem v Edenu? Věříme tomu, zní ze Slavie!

Budou hrát sešívaní s Leicesterem v Edenu? Věříme tomu, zní ze Slavie!
Zdroj: Profimedia

Slavii čeká v Evropské lize atraktivní duel s Leicesterem. Sešívaní věří, že budou hrát klání s anglickým klubem na domácím stadionu v Edenu. Předseda představenstva úřadujícího mistra Jaroslav Tvrdík potvrdil, že klub žádá o výjimku.

Na celek z Edenu čeká první bitva 18. února, odveta poté o týden později v Leicesteru. Kvůli nové britské mutaci koronaviru ale platí velmi přísná pravidla.

Sešívaní jako pořádající klub požádali o výjimku, aby celek z Britských ostrovů mohl do Prahy přijet. Pokud by to nevyšlo, pak by se muselo hrát na neutrální půdě v zahraničí.

"Navržená výjimka pro hostující klub předpokládá PCR test po příletu do ČR, izolaci do jeho výsledku, pohyb výhradně v místě odděleného ubytování a v místě zápasu a používání respirátoru FFP2 po dobu pobytu v ČR," vysvětlil na svém twitterovém účtu Tvrdík.

Související obsah

Sešívaní také podle slov svého bosse počítají s pětidenní karanténou po návratu z odvety v Anglii a izolací všech členů výpravy.

"Celkem 34 osob z řad vedení, hráčů a realizačního týmu prodělalo covid v posledních devadesáti dnech," doplnil Tvrdík.

 

V praxi to tak znamená, že sešívaní nejšpíš přijdou o ligové střetnutí na Slovácku, které bude muset být kvůli hrozící karanténě přeloženo na nový termín.

O tom, že na českého mistra čeká Leicester, jsme informovali ve Sportovních novinách:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události