Nedělní virály

Nedělní virály: Laine divákem, van Barneveld na lovu či Super Bowl

Nedělní virály: Laine divákem, van Barneveld na lovu či Super Bowl
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Týden s týdnem se opět sešel, a tak je čas na tradiční Nedělní virály. Jak vypadal uplynulý sportovní týden pohledem grafiků, tvůrců koláží a dalších dodavatelů vtipných obrázků?

NHL už je v plném proudu. I když bez diváků, pořád je na co se koukat. A fanouškem nemusíte být přímo jen u televize.

Pokud nemáte patřičnou výkonnost, tak vám nepomůže ani to, že jste Patrik Laine. Hvězdná posila Columbusu totiž skončila během zápasu po odseknutí asistentovi trenéra jen na lavičce.

Finský kanonýr se tak zařadil po bok diváků z řad slavných osobností, kteří některý ze zápasů NHL ještě před vypuknutím epidemie navštívili.

A u NHL ještě zůstaneme. Některé okamžiky připomínají spíše než hokej oblíbené společenské hry – zde například Twister.

A samozřejmě nesmíme zapomenout ani na Raskův omyl, když totiž odjel na střídačku, ale zapomněl, že stav je 2:2.

Na Raskův omyl se můžete podívat v přiloženém videu:

Tématem je samozřejmě také šipkařská Q School a na ní probíhající boj o profesionální karty zaručující možnost hry na okruhu PDC. Velkým favoritem je pětinásobný mistr světa Raymond van Barneveld.

Samozřejmě, neděle a svátek Svatého Valentýna. To je věčné téma. V Austrálii si jej například můžete strávit přímo na stadionu.

A nebo také můžete strávit svátek všech zamilovaných tím, že si užijete některé z velkých evropských měst. Ideálně, pokud hrají spolu. Jo, a nezapomeňte pivo!

Zveejnil(a) U Hrocha dne Nedle 14. nora 2021

Velkým tématem bylo také i velké americké finále. Super Bowl přinesl vítězství pro Toma Bradyho a jeho Tampu, kde při svém premiérovém ročníku slavil cennou trofej.

Tu si pak potěžkala i Bradyho dcera. Ačkoliv jí je teprve osm let, už ji měla v rukách častěji, než Kovbojové z Dallasu, kteří patří mezi nejpopulárnější týmy v NFL. Ti naposledy Super Bowl získali v roce 1996.

Fanoušky také zaujal product placement při tiskové konferenci před Švédskými hrami.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události