Esport

Ruský CS:GO tým si pozval na soustředění striptérky, pak porazil favority

Ruský CS:GO tým si pozval na soustředění striptérky, pak porazil favority
Zdroj: GROND / Twitch

Včerejší den napsal velký bizarní příběh, jelikož ruský tým GROND, který obývá 81. místo světového žebříčku vyřadil v rámci kvalifikace na turnaj DreamHack Masters známé Fnatic. Pomohla hráčům i noční zábava se striptérkami?

Tým GROND se pro důležitou kvalifikaci rozhodl sejít na společný bootcamp, neboli herní soustředění. Na něm ale místo neustálého trénování hráči využili volný čas se striptérkami a očividně tato týmová aktivita přinesla ovoce.

 

V rámci kvalifikace na DreamHack Masters prošla ruská sestava až do pátého kola, kde na ně čekala hvězdná sestava legendárního týmu Fnatic. Rusům mnoho fanoušků velké šance nedávalo, jelikož se i přes špatnou formu Fnatic řadí stále k absolutní světové špičce. 

 

 

GROND ale dokázali překvapit a Fnatic přehráli těsně 16:13. Tým se dočkal velkého ohlasu a hráči z celého světa se začali bavit nad netradiční přípravou se striptérkami, kterou tým vysílal na svém Twitch kanále. Ačkoliv většinou týmy na podobných soustředěních musí dodržovat životosprávu, tréninkový režim, interní pravidla a chovat se jako praví sportovci, ruská sestava se příliš neomezovala.

 

Známý slovenský hráč Patrik „Zero” Žúdel, který v současnosti hraje v německém týmu GamerLegion na svém Twitteru sdílel malou ukázku toho, co se na bootcampu dělo. Ve svém příspěvku dokonce vtipně vyzval vedení svého týmu: "Teď už víte, co potřebujeme."

 

Související obsah

 

Na samotný turnaj se i přes velké překvapení proti Fnatic nakonec Rusové nekvalifikovali. Stejně jako český tým SINNERS totiž svou cestu zakončili v kvalifikačním osmifinále, kde nakonec padli proti severským Nordavind. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události